All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 21.01.2021 Kamuflajlı Burberry Salih Devrim

Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.

Burberry, 2021-22 Sonbahar-Kış ön koleksiyonundan görüntüleri paylaştı. Tasarımcı Riccardo Tisci ile gün yüzüne çıkan koleksiyon trençkot ve ceket tarzına farklı bir bakış katıyor. Dış giyimde kapüşonlulardan kargo pantolonlara kadar geniş ürün yelpazesi sunan koleksiyon kamuflaj ile öne çıkıyor. Kamuflajın yanı sıra çiçek desenleriyle de bir araya gelen ürünler sokak stilimizin öne çıkan parçasını oluşturmaya aday gibi duruyor.

Beyaz bir duvar önünde fotoğraflanan koleksiyon markanın gelecek arşivini gözler önüne seriyor. Bel çantasından şapkaya kadar bir uyum içinde tasarlanan parçalar takım halinde karşımıza çıkıyor. İşleme detaylara sahip, yeniden tasarlanmış İngiliz kesimi bir dizi takım elbise de koleksiyonda yer alıyor. Koleksiyona genel bir bakış atmak için aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Burberry
Riccardo Tisci
Benzer İçerikler
Moda Burberry yeni çantasını tanıttı! Burberry klasikleşmiş el çantası Olympia’nın yeni versiyonlarını birbirinden güzel ve başarılı yıldızlarla açıkladı.
27.05.2021
ALL Men Doğaya saygı Burberry 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile doğaya saygı niteliği taşıyan birçok ürünü bir araya getiriyor.
24.02.2021
Moda Burberry'den kısa film sürprizi Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.
25.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021