All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 07.08.2020 Jordan’dan Yasak Şehir’e yolculuk Salih Devrim

Air Jordan tutkunları için Jordan 7 GC satışa çıkıyor.

Pekin’de bulunan Yasak Şehir bu kez de Air Jordan’a ilham oluyor. Geleneksel yapısı ve mimari değeriyle oldukça önemli olan Yasak Şehir; motifleri, dokuları ve atmosferi ile Jordan’la bütünleşmeye hazırlanıyor. Yasak Şehir’den ilham alan Jordan 7 GC serisi özel üretim kutusuyla yalnızca Çin’de satışa sunuluyor. Kutusunun yanı sıra ayakkabının dış tabanındaki fosfor detayı koleksiyona renk katıyor. Dış ve iç tasarımlarıyla farklılık gösteren Jordan 7’nin her dokusunda Yasak Şehir’den bir parça bulmak kaçınılmaz hale geliyor. Canlı renkleriyle şimdiden odakları üzerinde toplayan Jordan 7GC 7 Ağustos’ta satışa çıkıyor.

Jordan
Yasak Şehir
Benzer İçerikler
ALL Men #YakınMarkaj: J Balvin x Air Jordan Geçtiğimiz aylarda Super Bowl ile ilk kez sergilenen J Balvin x Air Jordan 1 için nefesler tutuldu.
27.08.2020
ALL Men Jordan’dan Yasak Şehir’e yolculuk Air Jordan tutkunları için Jordan 7 GC satışa çıkıyor.
07.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020