All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 07.08.2020 Jordan’dan Yasak Şehir’e yolculuk Salih Devrim

Air Jordan tutkunları için Jordan 7 GC satışa çıkıyor.

Pekin’de bulunan Yasak Şehir bu kez de Air Jordan’a ilham oluyor. Geleneksel yapısı ve mimari değeriyle oldukça önemli olan Yasak Şehir; motifleri, dokuları ve atmosferi ile Jordan’la bütünleşmeye hazırlanıyor. Yasak Şehir’den ilham alan Jordan 7 GC serisi özel üretim kutusuyla yalnızca Çin’de satışa sunuluyor. Kutusunun yanı sıra ayakkabının dış tabanındaki fosfor detayı koleksiyona renk katıyor. Dış ve iç tasarımlarıyla farklılık gösteren Jordan 7’nin her dokusunda Yasak Şehir’den bir parça bulmak kaçınılmaz hale geliyor. Canlı renkleriyle şimdiden odakları üzerinde toplayan Jordan 7GC 7 Ağustos’ta satışa çıkıyor.

Jordan
Yasak Şehir
Benzer İçerikler
Lifestyle Aşkın pembesi İkonik sneaker modeli Air Jordan 1, vazo formuyla tüm dikkati üzerine çekiyor.
16.02.2021
Moda Devler bir arada Nike, Jordan Brand ve Converse 2021 Çin yeni yılı için hazırladıkları koleksiyon için Çin’in Bahar Festivali'nden ilham aldılar.
08.01.2021
ALL Men #YakınMarkaj: J Balvin x Air Jordan Geçtiğimiz aylarda Super Bowl ile ilk kez sergilenen J Balvin x Air Jordan 1 için nefesler tutuldu.
27.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021