All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.10.2020 Hem rahat hem şık Onur Özcan

Dockers hazırladığı üç farklı kit ile tüm ihtiyaçları karşılamaya geliyor!

THE DOCKERS® SCREEN TASKER

Evden çalıştığınız bir gün sonrası arkadaşlarınızla buluşacaksanız üzerinizdekileri değiştirmeye gerek yok. Dockers® Ekran Ustası kiti ürünleri her zaman özenli ve şık görünmenizi sağlayacak şekilde tasarlandı.

THE DOCKERS® ELEGANT MASTER

Çalışan erkeklerin en büyük sorunlarından biride yarın ofiste ne giyeceğidir. Hepimiz çalışırken hem özenli hem de rahat olmak istiyoruz. Bunun için alternatif bulmak ise çok zor. Dockers® Şıklık Uzmanı ile tereddütsüz bir özgüven sizi bekliyor. Bu kit ile birlikte rafine bir giyim zevkiniz olduğunu sizi ilk kez görenler bile fark edecek. Akılda kalmak istiyorsanız bu koleksiyon tam size göre.

THE DOCKERS® LEISURE PLAYER

Başarılı bir hafta geçirdikten sonra kendinize ve ailenize zaman ayırmak istiyorsunuz. Belki şehirden küçük bir kaçamak yapacaksınız. Rahatlığın şıklıkla buluştuğu Dockers® Rahat Oyuncu kiti size sağladığı üst düzey konfor ile kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacak.

Sizlere özel hazırlanan bu üç kitin dışında Dockers’ın koleksiyonlarında bulunan Ultimate Chino ve Ultimate Button Up gününüzü kurtarmaya geliyor. Dockers® 360 Ultimate Button Up şık olduğu kadar da rahat bir gömlek. Renk seçenekleri arasında ise en çok ihtiyaç duyduğumuz gri, beyaz, bordo, mavi gibi renklerden oluşuyor. Bu gömleğin tamamlayıcısı olarak ise Dockers® Ultimate Chino karşımıza çıkıyor. İlk bakışta yalnızca şık bir pantolon olarak gözükebilir ama bundan daha fazlası var. Bu pantolon yöne esneyebilen özel kumaşı sayesinde bizlere üst düzey bir konfor vaat ediyor. Renk senekleri arasında ise kahverengi, gri, siyah, mavi gibi tamamlayıcı renkler bulunuyor.  Eğer siz de hem rahat hem de şık bir gün geçirmek isterseniz doğru adres Dockers!

Dockers
Benzer İçerikler
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Siz de filtre vermek ister misiniz? Dockers® bağışlanan her su filtresi için bir filtre daha bağışlıyor.
10.12.2020
ALL Men Dockers’tan sürdürebilirliğe yeni adım Dockers, sürdürülebilirlik imajını arttıran adımıyla Waves for Water’ın kurucusu Jon Rose ile buluşuyor.
05.11.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021