All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Harry Styles’ın çarpıcı stili Abdullah Yazıc

Yetenekli şarkıcı sahnede ve davetlerde tercih ettiği zevk sahibi kıyafetleriyle uzun zamandır merceğimizde.

Müzik dünyasında bizi en çok şaşırtan isimlerden biri Harry Styles oldu. Bundan yıllar önce henüz One Direction’ın çok popüler olduğu yıllarda diğer grup isimlerinden çok daha sessiz olan Harry hep geri planda kalacak gibi duruyordu. Fakat grubun dağılmasıyla kendi yolunu çizen yetenekli şarkıcı ekibiyle birlikte yeniden doğdu diyebiliriz. Tamamen değiştirdiği stili ve güçlü şarkılarıyla kendinden emin bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Smokin ceketler, renkli gömlekler, Wyatt botları ve ilginç aksesuarlarını yanından eksik etmeyen Harry hem sahnede hem de sahne dışında karşımıza hep en şık haliyle çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda Gucci’nin kampanya yüzü olmasının yanında Met Gala’ya ev sahipliği yapan birkaç isimden biriydi. Üstelik modayla ilgisi bunlarla da bitmiyor. Son yıllarda kendine çizdiği tarz ile cinsiyet rollerini yıkmakla kalmayıp, Queer modasına da yön veriyor. Uzun süredir birlikte çalıştığı Harry Lambert “Yeni şeyler denemek ve şok etkisi yaratmak her zaman heyecan verici. Harry’nin hayranlarının kıyafetlerini sevdiğini biliyorum umarım şimdi gelecek olanları da sevecekler.” diyerek yeni şeylerden kaçınmadıklarının da altını çiziyor. Harry Styles’ın birbirinden şık görünümlerini birlikte inceleyelim.

HARRY-STYLE
ALLMEN
UNLU-STIL
Benzer İçerikler
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Ünlüler Sizin favoriniz kim? Yeni neslin stil ikonları
10.06.2020
Son Eklenenler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020