All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Harry Styles’ın çarpıcı stili Abdullah Yazıc

Yetenekli şarkıcı sahnede ve davetlerde tercih ettiği zevk sahibi kıyafetleriyle uzun zamandır merceğimizde.

Müzik dünyasında bizi en çok şaşırtan isimlerden biri Harry Styles oldu. Bundan yıllar önce henüz One Direction’ın çok popüler olduğu yıllarda diğer grup isimlerinden çok daha sessiz olan Harry hep geri planda kalacak gibi duruyordu. Fakat grubun dağılmasıyla kendi yolunu çizen yetenekli şarkıcı ekibiyle birlikte yeniden doğdu diyebiliriz. Tamamen değiştirdiği stili ve güçlü şarkılarıyla kendinden emin bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Smokin ceketler, renkli gömlekler, Wyatt botları ve ilginç aksesuarlarını yanından eksik etmeyen Harry hem sahnede hem de sahne dışında karşımıza hep en şık haliyle çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda Gucci’nin kampanya yüzü olmasının yanında Met Gala’ya ev sahipliği yapan birkaç isimden biriydi. Üstelik modayla ilgisi bunlarla da bitmiyor. Son yıllarda kendine çizdiği tarz ile cinsiyet rollerini yıkmakla kalmayıp, Queer modasına da yön veriyor. Uzun süredir birlikte çalıştığı Harry Lambert “Yeni şeyler denemek ve şok etkisi yaratmak her zaman heyecan verici. Harry’nin hayranlarının kıyafetlerini sevdiğini biliyorum umarım şimdi gelecek olanları da sevecekler.” diyerek yeni şeylerden kaçınmadıklarının da altını çiziyor. Harry Styles’ın birbirinden şık görünümlerini birlikte inceleyelim.

HARRY-STYLE
ALLMEN
UNLU-STIL
Benzer İçerikler
Lifestyle Ayrılık rüzgarı Buckingham Sarayı, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin görevlerini bıraktıklarını doğruladı.
24.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Kültür-Sanat Harry Potter evreninden yeni gelişmeler Yüzükler Efendisi'nde sonra Harry Potter serisinin de dizisinin geleceği konuşuluyor.
26.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021