All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 30.09.2020 Gucci’den rock yaşamı Salih Devrim

Gucci, üç farklı sanatçıyı bir eve toplayarak yeni kampanyasını duyurdu.

Yönetmen koltuğundan Harmony Korine’in oturduğu, Gucci Tailoring kampanyası üç farklı kült sanatçıyla ekranlara yansıdı. Tasarımcı Alessandro Michele’ın yarattığı koleksiyon, Iggy Pop, Tyler ve A$AP Rocky’nin oyunculukları ile buluşuyor. Arketipik bir rock yıldızı yaşam tarzını yansıtan imgeler, görünüşe olan takıntının nasıl bir kardeşlik haline gelebileceğini anlatıyor. Iggy Pop’un çarpıcı bir mavi renge sahip papağanı ise dikkat çekici bir rol oynuyor.

Tyler’ın yeşil ve altın renkli "GG" monogramlı kazak yeleği, çizgili mavi bir gömlek ve kareli pantolonla bir araya gelerek koleksiyonun çarpıcı iddiasını kanıtlıyor. Iggy’nin cüretkar leopar desenli takımı ise şıklığın ve iddianın tartışılmaz bir parçası oluyor. Renkli aksesuarlar, özgün örgüler ve tamamlayıcı monogramlardan oluşan koleksiyon, moda dünyasına yeni bir bakış sunuyor. Kampanya hakkında konuşan Michele, ‘Birinin görünüşe olan takıntısının nasıl bir tür ortak zemin oluşturabileceği fikri, bir çeşit kardeşlik haline geliyor. Görünüşe göre farklı ama çok benzer olan bu üç adamı bir arada görmek güzeldi.’’ sözleriyle üçlünün uyumunun altını çiziyor.

Gucci Tailoring
Iggy Pop
Tyler
A $ AP Rocky
Allessandro Michele
Harmony Korine
Benzer İçerikler
ALL Men Gucci’den rock yaşamı Gucci, üç farklı sanatçıyı bir eve toplayarak yeni kampanyasını duyurdu.
30.09.2020
Moda Gucci Garden’da sanal gezinti Gucci Garden’ın büyülü dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Pembe gözü takip edin.
16.09.2020
Lifestyle Gucci’den mobil oyun hamlesi Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.
28.05.2020
Son Eklenenler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020