All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 20.10.2020 Göz kamaştırıcı gözlükler Salih Devrim

Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.

Fransız futbol kulübü Paris Saint Germain, 50. yılını özel güneş gözlüğü kapsülü ile kutluyor. Kapsül iki farklı modelle karşımıza çıkıyor. Koleksiyonu Thierry Lasry’e teslim eden Paris Saint Germain, Swarovski kristalleriyle, iki gözlüğün birbirinden farkını ortaya koyuyor. Takımın geleneksel ruhunu yansıtan kırmızı, mavi ve beyaz renkler ise özel bir malzeme ile tasarlanıyor. El yapımı olan her çerçeve, şıklığı kadar dokusuyla da dikkat çekiyor. Thierry Lasry ile iş birliğinde buluşan Paris Saint Germain, 22 Ekim’de güneş gözlüğü kapsülünü satışa sunacak. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak takipte kalabilirsiniz.

Paris Saint Germain
Thierry Lasry
Swarovski
Benzer İçerikler
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020
ALL Men Sinematik ruhuyla Saint Laurent Anthony Vaccarello’un merceğinden Saint Laurent’in yeni koleksiyonu, bizleri güneş ışığına doğru sürüklüyor.
15.09.2020
Moda Virginie Viard’dan Chanel Haute Couture Chanel 2020-21 Sonbahar-Kış Haute Couture koleksiyonu alışılmışın dışına çıktı.
08.07.2020
Son Eklenenler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
ALL Men NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.
25.11.2020
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020