All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 21.10.2020 Givenchy ailesi Salih Devrim

Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.

Dijitalleşen moda haftalarının yansımaları sosyal medyayı da sarmaya başladı. Koleksiyonları öne çıkarmak için başlatılan sosyal medya kampanyaları, hem kitlesel olarak daha kolay erişim sağlıyor hem de daha güçlü bir imaj oluşturuyor.

Geçtiğimiz hafta sonu da sosyal medyada adeta Givenchy rüzgarı esti. Matthew M. Williams, markanın yeni kreatif direktörü seçilir seçilmez ilk koleksiyonuyla moda tutkunlarını büyülemişti. Şimdi ise geçmişin, bugünün ve geleceğin izleriyle oluşturulan koleksiyon; zarif, şık ve güçlü görünümüyle birçok ünlünün hafta sonu paylaşımlarına eşlik ediyor. Yung Billion, Victor Cruz, Lil Durk ve J Balvin başta olmak üzere birçok ünlünün katılım sağladığı sosyal medya kampanyası kısa bir süre içinde büyük bir yankı buldu. Sokak giyiminden ilham alan parçalar, bir kez daha markanın Matthew M. Williams ile iş birliği yapmasının önemini ortaya çıkardı. Paylaşımları ile sosyal medyada ilgi gören ünlülerin fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Matthew Williams
J Balvin
Victor Cruz
Yung Billion
Givenchy
Benzer İçerikler
Moda Williams ile güçlü adımlar Stuart Weitzman, kış sezonunu markanın yüzü Serena Williams ile karşılıyor.Williams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımla
11.11.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men #YakınMarkaj: J Balvin x Air Jordan Geçtiğimiz aylarda Super Bowl ile ilk kez sergilenen J Balvin x Air Jordan 1 için nefesler tutuldu.
27.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
ALL Men NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.
25.11.2020
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020