All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 21.10.2020 Givenchy ailesi Salih Devrim

Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.

Dijitalleşen moda haftalarının yansımaları sosyal medyayı da sarmaya başladı. Koleksiyonları öne çıkarmak için başlatılan sosyal medya kampanyaları, hem kitlesel olarak daha kolay erişim sağlıyor hem de daha güçlü bir imaj oluşturuyor.

Geçtiğimiz hafta sonu da sosyal medyada adeta Givenchy rüzgarı esti. Matthew M. Williams, markanın yeni kreatif direktörü seçilir seçilmez ilk koleksiyonuyla moda tutkunlarını büyülemişti. Şimdi ise geçmişin, bugünün ve geleceğin izleriyle oluşturulan koleksiyon; zarif, şık ve güçlü görünümüyle birçok ünlünün hafta sonu paylaşımlarına eşlik ediyor. Yung Billion, Victor Cruz, Lil Durk ve J Balvin başta olmak üzere birçok ünlünün katılım sağladığı sosyal medya kampanyası kısa bir süre içinde büyük bir yankı buldu. Sokak giyiminden ilham alan parçalar, bir kez daha markanın Matthew M. Williams ile iş birliği yapmasının önemini ortaya çıkardı. Paylaşımları ile sosyal medyada ilgi gören ünlülerin fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Matthew Williams
J Balvin
Victor Cruz
Yung Billion
Givenchy
Benzer İçerikler
Moda Givenchy ile yıldızlar bir arada Givenchy, Williams’ın gözetiminde tasarladığı 2021 İlkbahar-Yaz küresel kampanyasının ilk görüntülerini açıklamaktan mutluluk duyuyor.
29.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021