All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 05.11.2020 Dockers’tan sürdürebilirliğe yeni adım Salih Devrim

Dockers, sürdürülebilirlik imajını arttıran adımıyla Waves for Water’ın kurucusu Jon Rose ile buluşuyor.

Waves for Water kurucusu Jon Rose, Dockers ile uzun soluklu bir iş birliği yapıyor. İkili, ‘daha iyi bir dünya’ mottosuyla Kaliforniya kökenlerini gün yüzüne çıkarıyor. Doğa tutkunlarının ve macera severlerinin ilham alacağı iş birliği, Kaliforniya hissiyle bütünleşiyor.

Waves for Water 10 yıldır dünyanın dört bir yanına temiz içme suyu sağlamaya yardım ediyor. Kaliforniya’da doğan Dockers da markanın çevrede bıraktığı ayak izini azaltmak için boyama ve bitirme işlemlerinde kullanılan ortalama su miktarının %73’üne kadar tasarruf edilmesini sağlayan Dockers Water Less Teknolojisi’nin 10. Yılını kutluyor. Sadece 2020 İlkbahar sezonunda bu teknoloji sayesinde üretimin bitirme aşamalarında 20 milyon litreden fazla su tasarruf edildi. Bu yalnızca bir başlangıç olsa da Dockers markasını dünyadaki en sürdürülebilir markalardan biri yapmak için büyük bir adım atmış oluyor.

Waves for Water
Dockers
Jon Rose
Benzer İçerikler
Moda Rosé Haleia’dan vazgeçmiyor Rosé çıkardığı ilk solo albümünde tercihini Türk markasından yana kullandı.
16.03.2021
Güzellik Etat Pur’dan aktif bileşenler Etat Pur’un harika ürünlerine yakından bakalım!
19.02.2021
Lifestyle Aşkın pembesi İkonik sneaker modeli Air Jordan 1, vazo formuyla tüm dikkati üzerine çekiyor.
16.02.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021