All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 08.12.2020 Dior için geri sayım! Salih Devrim

Bugün sunumu yapılacak olan Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu için heyecanlı bekleyiş başladı.

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu için geri sayım başladı. Oluşturulan tanıtım videosu ile merak uyandıran koleksiyonun tümü bugün gün yüzüne çıkıyor. Saatler sonra detaylarına hakim olacağımız koleksiyona geçmeden önce, hazırlanan tanıtım videosuna göz atıp sonrasında canlı yayının ayrıntılarını ele alalım.

 

Paris’teki La Cite de Cinema’da çekilen video, ışık teknolojisinden yararlanılarak sunulacak. Thomas Vanz’ın fondaki çalışması eşliğinde gerçekleşecek video sunumu böylelikle koleksiyon için işbirliği yapan Kenny Scharf ile Kim Jones arasındaki sanatsal diyaloğu izleyiciye aktarmış olacak. Çalışmanın teması hakkında; küresel ölçekte zamanın ve boşluk algılarımızdaki dönüşümün işleneceğini söyleyebiliriz. Kim Jones’un çağdaş sanat tutkusu bu sayede Monsieur Dior’un Dior koleksiyonları aracılığıyla bir kez daha anılacak. Bugün Türkiye saati ile 16.00’da başlayacak olan Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyon sunumunu izlemek için aşağıya göz atalım.

Dior
Men
Kim Jones
Kenny Scharf
Benzer İçerikler
Moda Eğlenceli köşeleriyle Dior Pop estetiğini tasarımlarına başarı ile uyarlayan Dior, fotoğrafçı Rafael Pavarotti’nin objektifi ile koleksiyonunu ölümsüzleştiriyor.
06.05.2021
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021