All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 25.09.2020 Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Salih Devrim

Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.

Erkek giyiminde modern bir stil yaratan Kiğılı, Oktay Kaynarca ile iş birliğine hız kesmeden devam ediyor. 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunda şıklığı ve konforu ön plana tutan marka, 2022 yılına kadar iş birliğine devam edeceğini ifade etti. Nano teknoloji ile üretilen doğal kumaşlarla hazırlanan ürünler erkek modası için oldukça önemli bir rol oynuyor. Yeni reklam filmi için kameralar karşısına geçen Oktay Kaynarca, modaya yön verecek olan koleksiyon ile birlikte sevenleri ile buluşacak.

Kiğılı Ceo’su Hilal Suerdem ‘’Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Türki cumhuriyetlerde de çok sevilen Oktay Kaynarca, duruşuyla Avrupa’daki müşterilerimizin de oldukça hoşuna gidiyor. Azerbaycan mağazalarımızın açılışında yaşanan izdiham Oktay Kaynarca’nın markamıza olan katkısının en güzel örneğidir’’ diyerek devam eden iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiriyor.

Oktay Kaynarca
Kiğılı
Benzer İçerikler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021