All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 25.09.2020 Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Salih Devrim

Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.

Erkek giyiminde modern bir stil yaratan Kiğılı, Oktay Kaynarca ile iş birliğine hız kesmeden devam ediyor. 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunda şıklığı ve konforu ön plana tutan marka, 2022 yılına kadar iş birliğine devam edeceğini ifade etti. Nano teknoloji ile üretilen doğal kumaşlarla hazırlanan ürünler erkek modası için oldukça önemli bir rol oynuyor. Yeni reklam filmi için kameralar karşısına geçen Oktay Kaynarca, modaya yön verecek olan koleksiyon ile birlikte sevenleri ile buluşacak.

Kiğılı Ceo’su Hilal Suerdem ‘’Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Türki cumhuriyetlerde de çok sevilen Oktay Kaynarca, duruşuyla Avrupa’daki müşterilerimizin de oldukça hoşuna gidiyor. Azerbaycan mağazalarımızın açılışında yaşanan izdiham Oktay Kaynarca’nın markamıza olan katkısının en güzel örneğidir’’ diyerek devam eden iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiriyor.

Oktay Kaynarca
Kiğılı
Benzer İçerikler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Bu sezonda da Kiğılı ve Oktay Kaynarca Erkek stilinin önde gelen markası olan Kiğılı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile anlaşmasını uzattığını açıklayarak, modaseverleri heyecanlandırdı.
25.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020