All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 01.09.2020 Aynı sahnede: Drakula ve Nike Salih Devrim

Nike Air Trainer 3, Drakula ile özgün bir tasarımda buluşmak için gün sayıyor.

Drakula’dan ilham alan Nike, Cadılar Bayramı için Air Trainer 3 ile yeni bir renk yelpazesi sunuyor. Her sene 31 Ekim’de eğlence dolu anlara tanıklık ettiğimiz Cadılar Bayramı’yla bütünleşen Nike, kontrast siyah süet paneller ve kırmızı/siyah degrade swoosh’larla vurgulanan delikli beyaz deri tabanlarla karşımıza çıkıyor. Dil kısmında vampir dişleri arasına tasarlanmış Nike logosu göze çarpıyor. Üst kısımda, tabanda bulunan tonları taşıyan bir TPU kafes kayış kilitleme sistemi görünüyor. Drakula illüstrasyon baskılı tabanların oldukça ilgi göreceğini şimdiden söyleyebiliyoruz.

Cadılar Bayramı’nın her bir dokusunu yansıtan Air Trainer 3 ‘'Dracula’’, önümüzdeki Ekim ayında piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Drakula
Nike Air Trainer 3
Cadılar Bayramı
Benzer İçerikler
Moda Louis Vuitton’dan RED desteği Product (RED) ekosistemine yeni bir ürün eklendi.
30.11.2020
ALL Men Aynı sahnede: Drakula ve Nike Nike Air Trainer 3, Drakula ile özgün bir tasarımda buluşmak için gün sayıyor.
01.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021