All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 01.09.2020 Aynı sahnede: Drakula ve Nike Salih Devrim

Nike Air Trainer 3, Drakula ile özgün bir tasarımda buluşmak için gün sayıyor.

Drakula’dan ilham alan Nike, Cadılar Bayramı için Air Trainer 3 ile yeni bir renk yelpazesi sunuyor. Her sene 31 Ekim’de eğlence dolu anlara tanıklık ettiğimiz Cadılar Bayramı’yla bütünleşen Nike, kontrast siyah süet paneller ve kırmızı/siyah degrade swoosh’larla vurgulanan delikli beyaz deri tabanlarla karşımıza çıkıyor. Dil kısmında vampir dişleri arasına tasarlanmış Nike logosu göze çarpıyor. Üst kısımda, tabanda bulunan tonları taşıyan bir TPU kafes kayış kilitleme sistemi görünüyor. Drakula illüstrasyon baskılı tabanların oldukça ilgi göreceğini şimdiden söyleyebiliyoruz.

Cadılar Bayramı’nın her bir dokusunu yansıtan Air Trainer 3 ‘'Dracula’’, önümüzdeki Ekim ayında piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Drakula
Nike Air Trainer 3
Cadılar Bayramı
Benzer İçerikler
ALL Men Aynı sahnede: Drakula ve Nike Nike Air Trainer 3, Drakula ile özgün bir tasarımda buluşmak için gün sayıyor.
01.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020