All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 19.01.2021 Aynaların yansıması: Fendi Salih Devrim

Aynaların ve neon ışıklarının gücünü arkasına alan Fendi, yeni koleksiyonu ile görücüye çıktı.

Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan Fendi Erkek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu, büyüleyici bir gösteri ile moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. İtalyan sanatçı Nico Vascellari tarafından yönetilen sahneler, Not Waving tarafından bestelenmiş özel bir dans-pop parçası olan "What Is Normal Today ft. Silvia" ile uyumlu bir birliktelik yarattı.

Aynalı geçitler arasından beliren modeller fütüristik müziğin etkisiyle koleksiyonun ruhunu üzerlerinde taşımayı başarıyor. Gittikçe hızlanan performans aynaların etkisiyle güçlenerek sonsuzluk hissi veriyor. İşlevsellik kadar farklı formları da bir araya getiren koleksiyon geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Zümrüt, safran, turuncu ve fuşya gibi canlı renklerle yaratılan tasarımlar rahat dış giyim siluetleriyle karşımıza çıkıyor. Koleksiyonun tüm detaylarına hakim olabileceğimiz gösteriye göz atmaya ne dersiniz?

 

Fendi
Fendi Erkek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu
Benzer İçerikler
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
Lifestyle 2021 Billboard Müzik Ödülleri kazananlar Geri sayım sona erdi. 2021 Billboard Müzik Ödülleri bu sene de büyük biri ilgi ile gerçekleşti. Öyleyse kazanan isimlere birlikte göz atalım mı?
24.05.2021
Moda Annenize miras bırakın Anneler Günü henüz önümüzdeyken o güzel kadına bir sürpriz yapmak ister misiniz?
07.05.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021