All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 22.01.2021 A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Salih Devrim

Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.

A Cold Wall Erkek Moda Haftası’ndaki yerini aldı. Marka, Untitled adlı bir film ile 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sundu. Samuel Ross’un tasarımlarıyla ortaya çıkan koleksiyon Kelvin Krash’ın ürettiği deneysel bir müzik ile taçlanıyor. Geometrik tasarımlarla minimal bir çizgi yakalayan koleksiyon bir dizi açık ve pastel renklerle karşımıza çıkıyor. Günlük giyimin ötesine geçen tasarımlardan grafiksel tasarımlara kadar birçok ürünü bir araya getiren marka hazırladığı gösteriyle de çıtayı yükseltiyor. İşte dijital dünyanın moda dünyası ile buluşmasından çıkan o gösteri!

 

A Cold Wall
Benzer İçerikler
ALL Men A Cold Wall 2021-22 Sonbahar-Kış Sabırsızlıkla beklediğimiz gösterilerin bir yenisi daha gerçekleşti. A Cold Wall moda dünyasının radarına takılıyor.
22.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021