All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Pastel rüya: Lila Dilara Yılmaz

2020 İlkbahar-Yaz sezonunda çok fazla renk trendi bulunuyor. Canlı renklerden sıyrılarak gardıropları fethetmeye hazırlanan pastel bir ton var, lila.

Gardıroplarımız bu sezon renklerle çevreleniyor. Greyfurt turuncusu, Cezayir menekşesi mavisi, Scarlet kırmızısı gibi canlı tonlar adeta birbirleriyle yarışıyor. Ancak, aralarından bir renk, tonu sayesinde gerçek anlamda baharı hissettiriyor. Leylak çiçeğinden adını alan lila rengi 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda gardıropları ele geçirecek gibi duruyor. Her sezon gardırobumuzda yer alan pastel tonlarıyla da eşleyebileceğimiz lila rengini monokrom olarak da stilinize adapte edebilirsiniz. Gardırobunuza ekleyebileceğiniz sezonun gözde rengi lila parçalardan sizin için seçtiklerimiz…

Galeri Daha fazlasını göster
lila
renk
trend
2020
ilkbahar-yaz
Benzer İçerikler
Alışveriş Pastel rüya: Lila 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda çok fazla renk trendi bulunuyor. Canlı renklerden sıyrılarak gardıropları fethetmeye hazırlanan pastel bir ton var, lila.
14.04.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Alışveriş Gardırobunuzu çeşitlendirin; Ceketler Siz de yaza veda etmeye hazır değilseniz bu ayın formülü belli: yazlıklarımızın üzerine ceket ekleyerek sezona devam ediyoruz.
30.11.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020