All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Eskinin popüler duruşu Dilara Yılmaz

Polo yaka trikolarla nostaljik havayı yakalamaya ne dersiniz? Bahar sezonunun nostaljik trendine bir şans verme zamanı!

Polo yaka triko denince gözümüzün önüne okul yıllarımız gelir. Eteklerimizin ayrılmaz parçası polo yakalara güncelleme geliyor. 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda Prada ve Bottega Veneta koleksiyonlarında dikkat çeken polo yaka trikolar, gardıroplar için yatırım yapılması gereken temel bir parça. Hem şık hem spor kombinler yapabileceğiniz bu parça bahar gardırobunuzun aranan kanı olacak. Denim pantolonlarınız, pileli etekleriniz ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz polo trikolar görünümlerinizi modern bir retro hava katacak. Gardırobunuza eklemek isteyeceğiniz polo yaka trikoları sizin için derledik.

Galeri Daha fazlasını göster
polo yaka trikolar
trend
alışveriş
ilkbahar-yaz
2020
Benzer İçerikler
Alışveriş Eskinin popüler duruşu Polo yaka trikolarla nostaljik havayı yakalamaya ne dersiniz? Bahar sezonunun nostaljik trendine bir şans verme zamanı!
01.05.2020
Moda Yakalar oversize olursa Gömlek ya da bluzlar, giderek daha da büyüyen yaka detaylarıyla dolapların yeni kurtarıcı parçası rolünde…
20.04.2020
Son Eklenenler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Alışveriş Gardırobunuzu çeşitlendirin; Ceketler Siz de yaza veda etmeye hazır değilseniz bu ayın formülü belli: yazlıklarımızın üzerine ceket ekleyerek sezona devam ediyoruz.
30.11.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020