All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 04.06.2020 Elbiselerde natürel doku Dilara Yılmaz

Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.

Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla beraber giyim tarzlarımızda sıcaklığa göre değişiyor. Daha tiril tiril, terletmeyen ürünler tercih ettiğimiz yaz günlerinde keten kumaş kurtarıcınız olacak. Pamuklu dokusuyla ferah bir his verecek olan keten, elbiselerinde vazgeçilmezi. Sezon boyunca elimizin daha fazla gittiği elbiseler keten kumaşlarla birlikte günlük hayatın koşuşturmacasında rahat edeceksiniz. Sizin için seçtiğimiz keten elbiselerden favoriniz hangisi?

Keten
Elbise
Trend
Keten Elbiseler
Benzer İçerikler
Alışveriş Elbiselerde natürel doku Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.
04.06.2020
Moda #TrendRadar: Bahar çiçekleri Baharın son ayına girmemize sayılı günler kala sezonun en taze trendi çiçek desenli elbiseleri mercek altına aldık.
02.05.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş Sold Out Fest başlıyor! Pandemi sebebiyle etkinliklerin azaldığı bu günlerde Sold Out indirim festivali sayesinde güvenli bir şekilde ailece vakit geçirip alışveriş yapabilirsiniz.
17.09.2020
Alışveriş Amazon Prime artık Türkiye’de Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.
15.09.2020