All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Amazon Prime artık Türkiye’de Merve Girgin

Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.

Bir süredir ha girdi ha girecek diye düşündüğümüz alışveriş hizmetleri ve eğlence servisleri sunan dünyaca ünlü Amazon Prime, artık Türkiye’de. Yaklaşık 19 ülkede, milyonlarca aboneye ulaşan üyelik servisi, ülkemizde hizmete girerek eşsiz ayrıcalıklarını bizlerle buluşturuyor. İlk 30 gün için ücretsiz deneme imkânı sunan servis, abonelerine özel tasarlanmış hizmetler sunuyor. 

Amazon yapımı orijinal içeriklerin yayınlandığı Prime Video ve dünyaca ünlü oyunların yer aldığı Prime Gaming gibi özel hizmetlerin yanı sıra binlerce farklı üründe geçerli bedava ve hızlı kargo ile tüketicilerin alışveriş deneyimlerine değer katıyor. Ücretsiz ilk aydan sonra ise aylık abonelik ücreti sadece 7.90 TL olarak açıklandı. Amazon Prime ayrıcalığı ile elektronikten kozmetiğe, kişisel bakımdan oyuncağa kadar pek çok hizmete ulaşmak mümkün. Bursa, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara ve seçili şehirlerde aynı gün ya da ertesi gün teslimat hizmeti sunuyor. 

Geniş film ve dizi yelpazesi sunan servis, Türkçe altyazı seçeneğiyle pek çok içerik sunuyor. Popüler orijinal içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebileceğiniz pek çok yapım bulabilirsiniz.

Müşterileri için sürekli gelişen ve yenilikçi yapısıyla ön plana çıkan Amazon, verdiği hizmetlerde her zaman müşteri odaklı hareket ederek, tüketicilerin isteklerine göre adımlar atıyor. Ülkemizde kullanıma açılan Amazon Prime, popüler içerikleri ve özel fırsatlarıyla artık ülkemizde. 

Amazon Prime
Benzer İçerikler
Alışveriş Amazon Prime artık Türkiye’de Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.
15.09.2020
Moda Mrs. Maisel ile zaman yolculuğu The Marvelous Mrs. Maisel’ın günümüze çok rahat uyarlayabileceğiniz 50’ler stili radarımızda.
11.06.2020
Lifestyle Rihanna’dan belgesel geliyor Kötü kızımız RiRi’nin belgeseline hazır mısınız?
01.06.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş Sold Out Fest başlıyor! Pandemi sebebiyle etkinliklerin azaldığı bu günlerde Sold Out indirim festivali sayesinde güvenli bir şekilde ailece vakit geçirip alışveriş yapabilirsiniz.
17.09.2020
Alışveriş Amazon Prime artık Türkiye’de Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.
15.09.2020