GoT Temalı Oreo Mu?

Game of Thrones’un sekizinci ve final sezonunun yayınlanmasına birkaç hafta kalmışken GoT çılgınlığı hiç tahmin etmediğiniz bir seviyeye geldi.

GoT Temalı Oreo Mu?
Yayın Tarihi: 3.04.2019 15:19:00

Birçok kozmetik devinden, moda sektörünü yöneten markalardan Game of Thrones temalı işbirlikleri gördük ama böylesini görmemiştik. Game of Thrones evrenindeki Stark, Targaryen, Lannister gibi birçok hanenin sembollerinin yer aldığı tişörtler, ailelerin sloganlarının yazılı olduğu ceketler, tüm ailelerin sembolü olan elementlerden ilham alınan makyaj malzemesi derken bir hamle de Oreo’dan geldi. 

Oreo, Stark, Targaryen, Lannister Hanesi ve Gece Kralı’nın yer aldığı Game of Thrones sınırlı koleksiyonunu satışa çıkarıyor. Asıl ilginç olan bu hanelerin sembollerinin bisküvi üzerinde yer alıyor olması değil, ikonik GoT jeneriğinin tamamen Oreo bisküvileri ve kremasından oluşan versiyonunu izlemek oldukça sepmatikti. Bakalım 14 Nisan’a kadar GoT’la ilgili daha ne haberler ile karşınıza geleceğiz!
 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X