GoT Oyuncuları Final Senaryosunu Böyle Okudu

Kit Harington ve Emilia Clarke, Game of Thrones’un final senaryosunu izlerken nasıl tepki verdi? İşte yanıt!

GoT Oyuncuları Final Senaryosunu Böyle Okudu
Yayın Tarihi: 27.05.2019 11:42:00

2011 yılından bu yana tüm dünyayı etkisi altına alan ve televizyon tarihinin en başarılı dizileri arasına ismini altın harflerle yazdıran Game of Thrones geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda etti. Hakkında üretilen teorilerin aksine şaşırtıcı bir senaryo ile final yapan dizi, hayranlarının sıcak eleştirilerine maruz kaldı. İkiye bölünen Game of Thrones tutkunlarının bir kısmı izlediğimiz sonun kendilerini tatmin etmediğini dile getirirken diğer kısmı ise ana karakterleri öldürmek konusunda oldukça istekli olan böyle bir dizi için bu sonun çok da şaşırtmadığını savundu.

Peki dizinin oyuncuları son bölüm senaryosunu okurken ne yaşadı? Öncelikle durumun izleyiciden çok farklı olmadığını söyleyebiliriz. Dün gece HBO’da “The Thrones of The Theatre” isimli bir belgesel yayınlandı. Belgeselin en dikkat çekici bölümü ise Kit Harington ve Emilia Clarke’ın kendi sonlarını okudukları an oldu. İkili, kendileri için hazırlanan senaryoyu okurken şaşkınlıklarını gizleyemedi ve aslında hiç de yabancı olmadığımız bir tepki verdi.
 


Hatırlarsanız 8.sezonun 3.bölümünde Arya Stark, Ak Gezenler ile yaşanan büyük savaşı bitiren isim olmuştu. Arya’nın Gece Kralı'nı öldürdüğü sahne tüm Game of Thrones hayranlarının içine buz gibi bir su serpti. Yayınlanan belgeselde görüyoruz ki dizinin oyuncuları da aynı heyecanı yaşamış. İşte Arya’nın Gece Kralı'nı öldürdüğünü okuyan Game of Thrones kahramanları.
  

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X