Golf İçin Eşsiz Bir Konum

Titanic Deluxe Belek Golf Club, 18. si düzenlenecek olan Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası'nın ev sahipliğini üstleniyor.

Golf İçin Eşsiz Bir Konum
Yayın Tarihi: 10.09.2019 11:20:00

Spor aktiviteleri söz konusu olduğunda, özellikle ülkemizde bu konudaki organizasyonların sayısı her geçen gün giderek artıyor. Basketbol, futbol, tenis gibi farklı spor dallarının yanı sıra bu listede kendine güçlü bir yer bulan golfün de tutkunu yadsınamayacak kadar fazla. Türkiye Golf Federasyonu’nu da bu noktada üzerine düşen görevi uzun süredir yerine getirirken, 2001 yılından bu yana düzenli olarak organize ettiği Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası'nın 18.si gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Golf meraklılarına çok özel bir oyun sahası sunan Titanic Deluxe Belek Golf Club ise Türkiye’nin en önemli amatör golf organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek turnuvada on biri kadın toplam otuz Türk sporcu dereceye girmek için mücadele edecek.

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X