Geleceğin Klasiğini Yaratmak; Swatch Skin Irony

Minimalist tasarımlarıyla bizleri büyüleyen Swatch, geçtiğimiz sezon, “En İnce” modeli olarak sunduğu Skin ailesini büyütüyor. Yeni sloganında ise, klasik olmanın geleceğimiz için önemli olduğu vurguluyor.

Geleceğin Klasiğini Yaratmak; Swatch Skin Irony
Yayın Tarihi: 15.11.2018 17:30:00

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen bir basın davetiyle, Skin ailesinin yeni üyeleri Irony kategorilendirmesi ve SKINLINGOT, SKINBRUSED isimleriyle lanse edildi. Skin Irony koleksiyonu, ince formuyla bizleri kendine aşık etmişti. Şimdi ise büyülemeye devam ediyor. Sadece 5.8 mm inceliğinde olan Swatch Skin Irony, titizlikle fırçalanmış ve parlatılmış paslanmaz çelik, yumuşak silikon ve kaliteli deri malzemeden vintage hissi verilerek üretilen sekiz model ile geldi. Tamamen altın rengi SKINLINGOT’tan, göz alıcı siyah ve kahverengi ile daha casual bir tarza sahip SKINBRUSHED modeline, her saat Swatch’ın yeni SKIN koleksiyonunun imzası niteliğinde. Ailenin yeni üyeleri SKINALLIAGE, SKINSPRING, SKINDOREE, SKINROSEE ve SKINPOLE ise markanın köklerine dokunuşunu, sofistike duruşunu ve sadeliğin kusursuzluğunu simgeliyor.
 FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X