Gardıroplara Gökkuşağı Güncellemesi

Baharın son haftalarını yaşadığımız şu günlerde stilinize gökkuşağının canlı tarzını ekleyerek yazı karşılamaya ne dersiniz?

Gardıroplara Gökkuşağı Güncellemesi
Yayın Tarihi: 10.05.2019 09:32:00
Modanın getirdiği trendlerle son dönemde oldukça önem kazanan Pantone yılın rengi akımı gardıroplarımıza hükmediyor. Rose Quartz, Ultra Violet derken bu yılın rengi Living Coral seçilmişti. Her ne kadar koleksiyonlarda bu etkiyi görmeye başlamış olsak da rengarenk giyinmek daha da moda olacak gibi duruyor. Doğanın modaya en güzel yansımalarından biri olan gökkuşağı etkisi gardıropları ele geçirmeye hazırlanıyor. Etekten elbiseye, çantadan yüzüklere geniş bir ürün yelpazesiyle karşımıza çıkan gökkuşağı etkisi, yüksek moda markalarının da koleksiyonlarında sıkça yer verdiği detaylar arasında yer alıyor. Sezonun trendlerinden payetlerle de buluşan gökkuşağı renklerini bu yaz çok göreceğiz gibi duruyor.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X