Gabrielle Coco Chanel’e Zarif Anma Töreni

Gabrielle Coco Chanel, çalışmalarının ve hayatının anlatıldığı zarif bir törenle Moskova’daki Bolshoi Tiyatrosu’nda anıldı.

Gabrielle Coco Chanel’e Zarif Anma Töreni
Yayın Tarihi: 26.06.2019 15:10:00

Moda efsanesi Gabrielle Coco Chanel'in hayatı ve eserleri, cumartesi günü Moskova'nın Bolshoi Tiyatrosu'nda gerçekleşecek bir bale töreni ile kutlandı. Kareograf koltuğunda Yuri Possokhov'un oturduğu gösteri, baştolünde Ukraynalı ünlü balerin Svetlana Zakharova'nın bulunduğu 5 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirildi. Balerinler, gösteride kendileri için özel olarak tasarlanan Chanel imzalı çarpıcı kostümler giydi.

Gabrielle Chanel Balesi, 1971 yılında hayatını kaybeden, 20.yüzyılın en önemli 100 ismi arasındaki Gabrielle Coco Chanel’in hafızalara kazınan tasarımlarını ve hayatının en unutulmaz anlarını izleyici ile paylaştı. Coco’ya minnet niteliğini taşıyan bu gösteri ile bale ve moda arasındaki dostluğun da kutlanacağının altını çizen ve Gabrielle Coco Chanel’i daha iyi hissedebilmek için ikonik tasarımcının hayatını okuyan 40 yaşındaki balerin Zakharova, “Bu bir defile değil, gerçek bir gösteri.” yorumunda bulundu.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X