Yılbaşı Temalı Netflix Yapımları

Battaniye ve kahveleri hazırlayın, yeni yıl ruhunu Netflix ile birlikte yaşama zamanı!

Yılbaşı Temalı Netflix Yapımları
Yayın Tarihi: 24.12.2018 16:36:00

“Ne izlesem?” sorunsalına büyük bir kolaylık getirerek vazgeçilmezlerimizden biri haline gelen Netflix, yılbaşı ruhunu da yapımlarına taşıyarak yılın en büyülüyeci zamanını daha da eğlenceli hale getiriyor. Yeni diziler ve özel bölümleriyle birlikte eski dizilerin unutulmaz yılbaşı sahnelerini de hatırlamak isterseniz, işte Netflix'in hediye tadındaki listesi...

 

1
BoJack Horseman
BoJack Horseman

Noel'e karşı herhangi bir ilgisi olmasa da BoJack, özel yılbaşı bölümünde bu durumun tersini yaşıyor.


2
The Chilling Adventures of Sabrina: Bir Kış Dönümü Masalı
The Chilling Adventures of Sabrina: Bir Kış Dönümü Masalı

Eski versiyonuna göre bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Sabrina, Noel özel bölümüyle karanlık tarafını iyice gözler önüne seriyor.


3
Fuller House
Fuller House

Dördüncü sezonuna yılbaşı özel bölümüyle başlayan Fuller House'da, D.J. çocukları Max ve Tommy’yi Noel havasına sokmak için elinden geleni yapıyor.


4
Gilmore Girls (Sezon 2, Bölüm 10)
Gilmore Girls (Sezon 2, Bölüm 10)

Anne ve kız arasındaki ilişki çerçevesinde ikonikleşen diziler arasında yer alan Gilmore Girls'ün 2. sezon 10. bölümünde Lorelai, Star Hollows sakinlerinin çoğunu mükellef bir ziyafet için davet eder ve işler hiç umulduğu gibi gitmez.

 


5
Nailed It! Holiday
Nailed It! Holiday

Eğlenceli yemek programlarından biri olan Nailed It, zorlu görevler ve enfes tatlar eşliğinde özel yılbaşı bölümlerini meraklılarına sunuyor. Yarışmacılar zorlu şartlarda Noel tatlılarını yapmaya çalışıyor!


ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X