Unutulmaz 6 Yılbaşı Filmi

Yeni yıl ruhunu yaşatan filmler izlemek istiyorsanız, bu 6 yapımı mutlaka listenize ekleyin!

Unutulmaz 6 Yılbaşı Filmi
Yayın Tarihi: 6.12.2018 14:42:00
1
A Christmas Story
A Christmas Story

Jean Shepherd'ın kitabından uyarlanan A Christmas Story 1983 yapımı. O yüzden nostalji sevenlerlerdenseniz daha çok hoşunuza gidebilecek bir film. 9 yaşındaki Ralphie Parker'ın istediği yılbaşı hediyesini alması üzerine gelişen olaylar anlatılıyor.


2
The Nightmare Before Christmas
The Nightmare Before Christmas

1993 yapımı Noel Gecesi Kabusu, özellikle animasyon severler için yılbaşı ruhunu güzel bir şekilde yansıtan filmlerden. Jack Skellington’ın noel gecesi çocuklara oyuncak dağıtma görevini Noel Baba’dan devralmaya karar vermesinin hikayesini anlatan filmin senaristliğini Tim Burton’ın yapmasıyla ne kadar değişik olduğu zaten ortada.


3
Elf
Elf

Komedi denilince akla gelen ilk isimlerden Will Ferrell’ın yer aldığı film, Buddy isimli bir elfin boyu büyümeye başladıkça aslında insan olduğunu anlaması ve New York’a taşınmasını konu alıyor.


4
Four Christmases
Four Christmases

Vince Vaughn ve Reese Witherspoon'u buluşturan 2009 yapımı Four Christmases'ın konusu şu şekilde ilerliyor. Noel'i aileleriyle geçirmeyi sevmeyen ve her yıl farklı bir yere tatile giden Kate ve Brad, çıkan bir sisin ardından yılbaşını aileleriyle geçirmek zorunda kalıyor.


5
Jack Frost
Jack Frost

Michael Keaton'ın canlandırdığı Jack Frost karakteri bir müzisyendir ve oğlu Charlie ile pek vakit geçirememektir. Geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybeden Frost, oğlunun dileği üzerine bir kardan adam olarak hayata geri döner.


6
The Holiday
The Holiday

En başta Cameron Diaz, Jude Law ve Kate Winslet’ın başrolde olmasıyla bile izlemeye değer. Iris ve Amanda’nın yılbaşı yaklaşırken evlerini değiştirmesi ve başlarına gelen komik ve bir o kadar da romantik olaylar, adeta içimizi ısıtıyor.


ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X