Takip Etmeniz Gereken 6 Mikro Trend

Stil ve alışveriş arkadaşınız ALL olarak, 2019’da takip etmeniz gereken 6 mikro trendi derledik.

Takip Etmeniz Gereken 6 Mikro Trend
Yayın Tarihi: 16.01.2019 14:24:00

2018, moda severler için tam anlamıyla bir trend yılıydı desek mübalağa etmiş olmayız. Zira tüm yıl boyunca attığımız her adımda yeni bir trendle karşı karşıya kaldık. Dünyaca ünlü moda evlerinin şovlarından ya da Instagram’dan aldığımız ilhamla sokaklara taşıdığımız trendlere 2019 itibariyle yenilerini eklemeye başladık. Bu yıl karşımıza çıkması kuvvetle muhtemel olan trendleri merak ediyorsanız galeriye ilerleyebilirsiniz!

1
İpek Kumaşlar
İpek Kumaşlar

İpek ve saten kumaşlar 2018 yılında muhteşem bir geri dönüşe imza atmıştı. 80’li yılların kokteyl ve bao elbiseleri için en poppüler kumaşlardan biri olan ipekler, 2019’da da aramızda olacak. Ancak bu kez kendileri hem gece şıklığını hem de sokak stilini tamamlayacak!


2
İnek Desenleri
İnek Desenleri

Özellikle 2018 yazını ele geçiren leopar desenlerine büyük bir rakip geldi. Öyle görünüyor ki inek desenleri 2019’da sık sık karşımıza çıkacak.


3
Işıltılı Kemerler
Işıltılı Kemerler

Işıltılı kemerler geçmiş yıllarda modanın en can alıcı noktalarından birisiydi. Şimdi geri döndüler ve pantolonlarla, elbiselerle ya da eteklerle kombinlenmek için geri sayıma başladılar!


4
Yırtık Paça Jean’ler
Yırtık Paça Jean’ler

Victoria Beckham stlinden aşina olduğumuz yırtıl paçalı pantolonlar, 2019’da kendisini göstermeye hazırlanıyor. Ayak bileklerinizin görğnmesini istemiyor ancak en sevdiğiniz ayakkabıyı ön plana öıkarmak istiyorsanız bu pantolonlar tam size göre.


5
Bucket Şapkalar
Bucket Şapkalar

Milano Moda Haftası sırasında Prada defilelerinde dikkat çeken bucket şapkalar popülaritesini artırıyor. Bu şapkaların tüm renk ve desenlerini gönüş rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


6
Yeşil Takımlar
Yeşil Takımlar

Antep fıstığı ya da adaçayı... Ne derseniz deyin bu takımlardan bir tane edinin. Zira kendilerinin gücünü 2019 yılı boyunca hissedeceğimize neredeyse eminiz.


ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X