SIHH’de Tanıtılan En Gözde 7 Model

Her yıl yüksek saatçiliğin nadide örneklerini gördüğümüz SIHH (Salon de la Haute Horlogerie) fuarı geçtiğimiz hafta büyük bir ihtişamla sona erdi.

SIHH’de Tanıtılan En Gözde 7 Model
Yayın Tarihi: 25.01.2019 11:25:00

SIHH fuarı, geçmişi 28 yıldan fazla olan her yıl Ocak ayında Cenevre’de düzenlenen, yüksek saatçiliğin en önemli temsilcilerinin yeni modellerini yakından tanıdığımız büyük bir etkinlik. Tüm dünyadaki saat tutkunlarının dikkat kesildikleri bu etkinlikte tanıtılan en değerli parçalardan 7 tanesini sizler için derledik.

1
Cartier Santos Chronograph
Cartier Santos Chronograph

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve yenilenen Santos koleksiyonunun erkek modeli, SIHH’in en gözde modelleri arasındaydı. Cesur ve elegan modelin diğer saatlere nazaran kare formu onu daha çekici kılıyor.


2
Hermes L’Heure De La Lune
Hermes L’Heure De La Lune

Klasik kronograf saatlerden farklı bir görünüme sahip saat üzerinde, Ay’ın evrelerini görebiliyorsunuz.


3
Hublot Spirit of Big Bang
Hublot Spirit of Big Bang

Hublot’nun ikonik Big Bang koleksiyonunun yeni üyesi, daha enerjik ve hiç olmadığı kadar parlak.


4
IWC Top Gun Ceratanium
IWC Top Gun Ceratanium

IWC’nin Ceratanium kasa ile donattığı ilk pilot saati, Top Gun Ceratanium, küçük kasa oranıyla IWC Schaffhausen saatlerindeki imza özelliğe sahip; yenilikçi malzeme kullanımı.


5
Jaeger LeCoultre Rendez-Vous Night & day
Jaeger LeCoultre Rendez-Vous Night & day

Daha feminen hatlarıyla ve üzerindeki inci parçaları ve pırlanta kullanımı ile “mücevher saat” kavramının en iyi örneklerinden birini tanıtan Jaeger LeCoultre, Rendez-Vous koleksiyonunun Night & Day parçasını tanıttı. Gece ve gündüz kullanımına en uygun modellerden birisi olarak akıllarda yer edindi.


6
Montblanc Heritage Automatic
Montblanc Heritage Automatic

Montblanc’ın 1940 ve 1950’lerin vintage spor saatlerinden ilham ile yarattığı yeni Heritage koleksiyonunun üyesi Heritage Automatic, rose şampanya rengiyle oldukça nostaljik duruyor.


7
Panerai Submersible Mike Horn Edition
Panerai Submersible Mike Horn Edition

İddialı saatlerin markası Panerai, tek parça çerçevesiyle Submersible Mike Horn edisyonu, SIHH’in bir diğer iddalı modeli. Eğer çevreyi korumaya karşı hassassanız şunu eklemeliyiz; tamamen havacılık endüstrisinden toplanıp geri dönüştürülmüş titanyum alaşımından üretilen, dünyanın ilk titanyum saati olduğu için bu saate vurulacaksınız.


ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X