Nostaljik Dizi Köşesi

Eskilerin unutulmayan ve mutlaka izlenmesi gereken yabancı dizileri...

Nostaljik Dizi Köşesi
Yayın Tarihi: 26.12.2018 15:36:00

Hayatımızın büyük çoğunluğunu iş yerlerinde ya da okullarda harcarken, bize kalan minimum süreyi en etkili ve keyif verici şekilde geçirmeye çalışıyoruz. Yapılacaklar listesinin başlarında da dizi izlemek geliyor. Nefes kesen pek çok yeni yapım olsa da, eski dizilerin tadı bir başka. Gerek konusu gerek sürükleyicilikleriyle hafızalara kazınan, bir solukta izleyeceğiniz eski 5 diziyi keşfe çıkıyoruz.

1
Chuck
Chuck
İlk bakıldığından klasik bir ajan komedisi olarak görünebilir. Ancak Chuck Bartowski’nin eşsiz karakteri, iş arkadaşları John Casey ve Sarah ile olan komik ilişkisi bu algıyı ustalıkla yıkıyor. Bizden söylemesi…

2
That 70’s Show
That 70’s Show
Netflix'te de izleme imkanı bulabileceğiniz dizinin başlangıç tarihi 1998. Yani bir hayli eski. Ancak Eric Forman ve arkadaşları Donna, Michael, Jackie, Steven ve Fez’in birbirleriyle olan komik hikayesi hiçbir şekilde eskimiyor.

3
One Tree Hill
One Tree Hill
Gençlik dizilerinden bahsedeceksek One Tree Hill’i es geçmek olmaz. Tree Hill kasabasında basketbol tutkusuyla dolu iki kardeş Lucas ve Nathan Scott’ın hikayesi etrafında şekillenen dizide Peyton, Brooke ve Hayley gibi unutulmaz karakterler de yer alıyor.

4
Merlin
Merlin
Fantastik dizileri sevenler için Merlin, unutulmazlar listesinde başı çekiyor. Büyük bir büyücü olma yolunda ilerleyen çaylak Merlin’in, Camelot Krallığı’nın varisi Arthur Pendragon’ın uşağı olarak başından geçen büyülü olaylar konu alınıyor.

5
How I Met Your Mother
How I Met Your Mother
9 sezon boyunca hayatının aşkıyla nasıl tanıştığını anlatan Ted Mosby’yi tanımayanlar varsa, izlenmesi gereken bir dizi daha. Robin, Lily, Marshall ve grubun en çapkını Barney, keşke bizim de böyle bir arkadaş grubumuz olsa dedirtiyor adeta.

ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X