Kayak Çantasında Bulunması Gereken 6 Parça

Kayak tatili planı mı yapıyorsunuz? Söyleyeceklerimize kulak verin!

Kayak Çantasında Bulunması Gereken 6 Parça
Yayın Tarihi: 4.01.2019 11:58:00

Soğuk ve karlı havaların kendini göstermesiyle birlikte tatil hayalleri de kurulmaya başlandı. Yılın en çetrefilli geçen ancak “kayak tatili” denilince akan suların durduğu şu günlerde siz de huzurlu bir tatil planı hazırlığındaysanız söyleyeceklerimize kulak vermenizi öneririz.

Kayak tatili, hepimiz için eğlenceyi ifade ediyor. Elbette eğlenmek ve biraz da deşarj olmak için çıktığımız bu tatilin, çile içerisinde geçen birkaç güne dönüşmesini isteyemeyiz. O halde yapmamız gereken tek şey, kayak tatilimiz süresince işimize yarayacak ve soğuklardan korunmamız konusunda bize yardımcı olacak parçaları çantamıza atmayı ihmal etmemek! Unutmamakta fayda var; kalın termal çoraplardan, su geçirmeyen eldivenlere kadar her şey bizim en yakın arkadaşımız. İşte kayak tatiline giderken yanımızda götürmemiz gereken 6 parça!
 

1
Atkı/Boyunluk
Atkı/Boyunluk

2
Kar Gözlüğü
Kar Gözlüğü

3
Kar Montu
Kar Montu

4
Termal İçlik
Termal İçlik

5
Su Geçirmeyen Eldiven
Su Geçirmeyen Eldiven

6
Termal Çorap
Termal Çorap

ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X