Kadınların Çantasında Bulunması Gereken 5 Güzellik Ürünü

Gün içinde tazelenmek ve yenilenmiş hissetmek için her an yanımızda olması gerekenler...

Kadınların Çantasında Bulunması Gereken 5 Güzellik Ürünü
Yayın Tarihi: 5.12.2018 00:00:00

Çoğu kadın, çok detaylı olmasa bile hafif bir makyaj yaparak evden ayrılır. Ancak durum ne olursa olsun, gün içinde kullandığımız ürünlerin etkisi giderek azalır ve tazelenme ihtiyacı duyar. Bu yüzden de, bazı güzellik malzemeleri her an yanımızda kullanıma hazır olmalıdır. İşte bunlar içinde en gerekli olanlardan 5 tanesi...

1
Ruj
Ruj

Mat ya da parlak...Yapısı tamamen size kalmış. Ancak küçük bir dokunuşla kendinizi iyi hissetmek isterseniz, rujlar bunun için biçilmiş kaftan.


2
Allık
Allık

Taze ve canlı bir görünüm için allık şart. O yüzden en sevdiğiniz allığınızı makyaj çantanızdan ayırmamalısınız.


3
Kapatıcı
Kapatıcı

Göz altı ya da yüzünüzde saklamaya ihtiyaç duyduğunuz lekeler için vazgeçilmezlerden olan kapatıcı, gün içinde yenilenmesi gereken ürünlerin başında geliyor.


4
Kaş Jeli
Kaş Jeli

Son zamanlarda kaşlar için pek çok ürün piyasaya sürüldü. Eğer sizin istediğiniz tek ürünle aydınlık bakışlarsa, renkli veya şeffaf kaş jelleri tam size göre.


5
Saç Parfümü
Saç Parfümü

Güzellik dünyasında sayısı bir hayli az olan saç parfümlerinin en ulaşılabilir versiyonu Elidor ile karşımıza çıkıyor. Sabah işe ve okula giderken, toplantıya girmeden önce, kısacası her an ve her yerde muhteşem bir kokuyla dolaşmak ve gün içinde tazelenmiş hissetmek için yanınızda taşıyabileceğiniz saç parfümleri, sık sık yenilenmenizi de kolaylaştırıyor.

 

 

ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X