Kaçırmamanız Gereken 4 Sneaker Trendi

Sneaker bağımlıları için iyi haberlerimiz var. İşte mutlaka takip etmeniz gereken 4 sneaker trendi!

Kaçırmamanız Gereken 4 Sneaker Trendi
Yayın Tarihi: 3.12.2018 15:28:00

Son yılların moda takıntılarından biri olan sneaker’lar, 2018 sonbahar-kış sezonunda da tüm rakiplerini geride bırakan zirveye yükselen isim oldu. Hatta görünen o ki; cool tavır ve konfor denilince akla ilk gelen ve zamansız trendlerin öncüsü sneaker’larla rekabet edebilecek bir ayakkabı modeli henüz modaya dahil olamadı. Hal böyle olunca, kendisi moda şovlarından sokaklara indi ve gündüzden geceye kadar tüm stiller üzerinde mutlak hakimiyet kurdu. Aklınıza gelebilecek her parçaya uyum sağlayabilen ve hem maskülen hem de feminen bir tavır vadeden sneaker’ların sezonda öne çıkan modellerini sizler için derledik. Detaylar galeride!

1
Parıltılar
Parıltılar

Bildiğiniz gibi 2018 sonbahar-kış sezonunda glam ruhumuzu açığa çıkarıyoruz. Parıltı takıntısı elbette sneaker’ları da etkiledi ve sokaklara biraz daha ışıltı geldi.


2
Platformlar
Platformlar
Spice Girls’ün geri dönüşüyle sokak modasına yeniden merhaba diyen platformlardan sneaker’lar da nasibini aldı. 90’lı yıllardan gelen bu akım şimdi en modern versiyonlarıyla sneaker’lar için online!

3
Neon renkler
Neon renkler

Eğer klasik sneaker modellerinin dışında daha cesur ve renkli bir şeyler arıyorsanız bu sezon sizin sezonunuz. Çünkü 2018 sonbahar-kış dönemi neon renklerin istilasına uğramış durumda.


4
Old School’lar
Old School’lar

Sneaker’ların her sezon trend oluşunu bir kenara bırakın çünkü gerçek sneaker’lar her zaman vintage stiline sadık olanlardır. Özellikle adidas ve Nike gibi markaların Z kuşağı arasında trend olan kült modelleri her zaman revaçta!


ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X