İlham Deposu “Destiny’s Child”

Parlak kemerlerin ya da topuklu sandaletlerin nasıl popülerlik kazandığını merak ediyor musunuz? Cevap yazıda!

İlham Deposu “Destiny’s Child”
Yayın Tarihi: 25.02.2019 14:05:00

90’lı yıların popüler müzik gruplarından biri olan Destiny’s Child, uzunca bir süre genç kızların ilham kaynağı oldu. Sıradışı ve cesaret kokan giyim tarzlarıyla dönemine damga vuran, aralarında Beyonce’nin de bulunduğu grup, adeta “Gerçek trendsetter nasıl olur?” sorusunun cevabıydı. Hatta Destiny’s Child kızları giyim kuşam konusunda o kadar başarılı ve öngörülüydü ki 2019’un çağdaş modasına dahi ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Stil ve alışveriş arkadaşınız ALL olarak Destiny’s Child’in çılgın kızlarının dokunuşlarıyla 90’lı yıllarda trend listelerine adını yazdıran ve günümüzde de popülaritesini artırmayı başaran parçaları sizler için derledik. Parlak kemerlerin ya da topuklu sandaletlerin yaratıcılarından ilham depolamak istiyorsanız galeriye ilerlemeyi unutmayın.

1
Yeşil
Yeşil

Son zamanlarda moda dünyasını ele geçiren ve hemen her tonuyla tasarımlara eşlik eden "yeşil" rengi, Destiny's Child'ın en beğenilen kırmızı halı görünümlerinin başında geliyordu.


2
Taşlı Kemerler
Taşlı Kemerler

Modayı az da olsa takip ediyorsanız, parlak taşlı kemerlerin oldukça popüler olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Destiny’s Child kızlarının çok sevdiği bu kemerler, koca bir döneme damga vurmayı başarmıştı.


3
Kovboy Stili
Kovboy Stili

2018’in sonlarına doğru kendisini göstermeyi başaran kovboy stili, 90’lı yılların en önemli akımlarından biriydi. Elbette Destiny’s Child kızları da bu akıma desteklerini esirgemedi. Zira o dönemde kovboy çizmeleri, şapkaları ve saçaklı kıyafetler onlardan soruluyordu.


4
Topuklu Sandaletler
Topuklu Sandaletler

Gelelim topuklu sandaletlere... Özellikle son birkaç haftadır Instagram keşfetlerinizde ufak bir gezintiye çıktıysanız bu ayakkabılara rastlamamanız imkansız. Minik topuklu, ince bantlı sandaletler Derstiny’s Child kızlarının favorileri arasından günümüze işte böyle ışınlanıverdi.


5
Baştan Aşağı Beyaz
Baştan Aşağı Beyaz

2018’de çıkışa geçen ve hala etkisini sürdüren “baştan aşağı beyaz giyinme” stili de Destiny’s Shild’ın öngörülerinden biriydi desek?


ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X