Hangi Burç Nasıl Bir Yaşam Stratejisi Benimsiyor?

Her birimiz hayatı farklı algılıyor. Kimimiz sıradan olmayı sıkıcı buluyor, kimimiz de hayatının her anında adil olmaya özen gösterip bu şekilde bir yaşam biçimi belirliyor. Astroloji platformu Moyra, burçların özelliklerine göre hayata bakış açılarını değerlendirdi.

Hangi Burç Nasıl Bir Yaşam Stratejisi Benimsiyor?
Yayın Tarihi: 7.09.2018 16:10:00
1
Spontane yaşayan Koçlar
Spontane yaşayan Koçlar
Koçlar tam anlamıyla bir joker! Koç burçları dürtüleri ile spontane hareket ediyor ve bunun çoğu zaman iyi sonuçlar getirdiğini düşünüyor. Son derece güçlü ve dürüst bir karaktere sahip Koçlar, bu sayede çevrelerinde onlara destek verecek insanlar bulmakta zorlanmıyor. Yaşamak istediği hayata kavuşabilmesi için risk alması gerektiğini bilen Koçlar, bu yolda cesaretle ilerliyor.
 

2
Rahat sever Boğalar
Rahat sever Boğalar
Kimse Boğalar kadar rahat yaşamı sevmiyor! Boğalar, insanların lükse, pahalı arabalara, büyük lüks evlere ve son teknoloji ürünlere olan ilgisizliklerine hiçbir zaman anlam veremiyor. Tüm bunlar Boğa için lüks değil, konforlu bir yaşamın olmazsa olmazları. Kararlı doğası ile dikkat çeken Boğalar, istediklerini elde etmek için planlı ve sabırlı bir şekilde hareket ediyor.
 

3
Entelektüel İkizler
Entelektüel İkizler
Geleneksel bir yaşam, klasik bir hayat asla İkizlere göre değil. Bunun yerine çizgi roman yazarı olabilir ya da bir müzikalde rol alabilirler. Zaman zaman dünyanın kendisini kısıtlamaya çalıştığını hisseden İkizler, böyle anlarda kendini kitaplara adıyor ya da sokaklara düşerek bilgi açlığını gidermeye çalışıyor. Kendi doğrularına göre yaşamaya devam etmeye çalışıyor, en sevdiği insanlarla birlikte vakit geçirmeyi deniyor.
 

4
Sevgi seli Yengeçler
Sevgi seli Yengeçler
Aşk dolu bir hayatı neredeyse herkesten fazla Yengeç burçları hak ediyor. Etrafındaki insanlar onun için kendisinden daha önemli. Bu şekilde hayatındaki kötü ve yanlış insanları fark edebiliyor, günün sonunda kendisini koşulsuz sevecek ve önem gösterecek insanları dost olarak kabul edebiliyor. Yaşamak istediği hayat sadece sevdiği insanlardan değil, tanımasa bile karşılıklı olarak birbirine yardım edebileceği karakterlerden oluşuyor.
 

5
Özgüvenli Aslanlar
Özgüvenli Aslanlar
Yaptıkları işte en iyi olmayı kendilerine hedef olarak belirleyen Aslanlar, hayallerinin peşinden giderken engebeli yollarının üstesinden özgüvenleri ile geliyor. Kendisiyle barışık oldukları için hatalarından ders almayı biliyor ve hayat yolunda karşılaştıkları zorlukların kimliklerini şekillendirmeye yardım ettiğini unutmuyorlar. Bu da onların kendileriyle gurur duymalarını ve hayattan keyif almalarını sağlıyor.
 

6
Planlı Başaklar
Planlı Başaklar
Kendine her zaman somut hedefler belirleyen ve gerçekçi beklentilere sahip olan Başaklar, hayatta nereye gitmek istediğini çok iyi biliyor ve oraya ulaşmak için detaylı planlar hazırlıyorlar. Her şey tam olarak istedikleri gibi olmasa da Başaklar, disiplinli ve sorumluluk sahibi doğalarının hedeflerine ulaşmalarını sağlayacağından eminler.
 

7
Adil Teraziler
Adil Teraziler
Herkese adil davranmaya özen gösteren Teraziler, bir problem ile karşılaştığında bunu her yönü ile ele aldığından, tüm tarafların bakış açısını anladığından emin olmak istiyor. Doğrusu karar vermek bazen zor olabiliyor çünkü hayatını çatışmalardan uzak ve huzurlu içinde yaşamak isteyen Teraziler, her durumda çok yönlü düşünmeye ve en adil çözümü bulmaya çalışıyor.
 

8
Kriz çözüm uzmanı Akrepler
Kriz çözüm uzmanı Akrepler
Akrepler, hayatın travmaları ile erken yaşlarda tanışmaya meyilli. Hal böyle olunca, düşüp düşüp tekrar ayağa kalkmak, hayata reset atıp küllerinden doğmak ve krizler karşısında soğukkanlılığını korumak Akrepler için çocuk oyuncağı. Tutkulu doğalarını inkâr edemeyeceğimiz Akrepler, kafalarına koyduklarını gerçekleştirirken tabiri caizse engel tanımıyor.
 

9
Macera tutkunu Yaylar
Macera tutkunu Yaylar
Hayata bir kâşif gözüyle bakan Yaylar, her daim yeni maceralara ve deneyimlere açıklar. Bu sayede de hayatlarını her zaman daha ilgi çekici bir hale getirmeyi başarabiliyorlar. Pozitif bir karaktere sahip Yaylar; durulmak, yerleşik hayata geçmek için aceleci davranmak istemiyorlar. Ne de olsa hayat bir macera ve onların bitmeyen bir enerjileri var.  
 

10
Hayatı başarılarla dolu Oğlaklar
Hayatı başarılarla dolu Oğlaklar
Oldukça geleneksel yaşayan, klasikleri seven Oğlak burçlarının yaşam tarzı fazlasıyla bunu yansıtıyor. Çılgın bir hayat sürmeye çalışan bir karakteri yok Oğlakların. Ancak bu onların mutlu olmayacağı, yaşadıklarından keyif almayacağı anlamına gelmiyor. Çalıştığı yerde çok mutlu olan Oğlaklar, hayat boyunca başarıdan başarıya koşuyor. Her yeni başarısında, enerjisini bir başka hedefe odaklamaya çalışıyor, kararlı ve azimli karakterinin hakkını veriyor.
 

11
Gizli bir dahi olan Kovalar
Gizli bir dahi olan Kovalar
Gizli bir dahi olduğunu ve elinden her işin geldiğini çok iyi bilen Kovalar, genelde anlaşılması kolay kişiler değiller. Ancak bununla gurur duyuyorlar, ne de olsa basit olan her şey onlar için sıkıcı. Kendini bilgi arayışına veriyor ve dünyayı anlamaya çalışıyor. Bu şekilde hak ettiği yaşamı, dikkat çekici ve ilginç şeylerle donatacağına inanıyor. Merak zorlu yolların başlangıcı olabilir, ancak Kovaların yolun sonunda mutluluğa ulaşacağınıza eminiz.
 

12
Hayallerinde hayat bulan Balıklar
Hayallerinde hayat bulan Balıklar
Fantastik bir dünyada, hayalleriyle yaşayıp hayat bulan Balıklar için hayal etmenin sınırı yok. Balıkların hayata geliş amacı sınırların ötesine geçmek, yıldızlara varmak ve bu yolda benliklerini bulmak olabilir. Balıklar alışılmışın dışında karakterler, onları bu kadar özel yapan şey de bu. Zorluklarla mücadele ettiklerinde çok daha sağlam adımlar atacaklarını çok iyi biliyorlar.
 
Moyra: Astroloji ve Burçlar uygulaması tarafından hazırlanmıştır. Moyra dünyasını keşfetmek isteyen Android kullanıcıları buraya, iOS kullanıcıları da buraya tıklayarak, uygulamayı indirebilir.

ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X