Güzellik Dünyasında Yeni Soluk

Dünyaca ünlü güzellik markası Clinique’den kişisel bakım alanında devrim yaratacak bir adım daha geldi.

Güzellik Dünyasında Yeni Soluk
Yayın Tarihi: 2.04.2019 13:15:00

1968 yılından bu yana kişisel bakım alanında ses getirecek çalışmalar ortaya koyan ve kadınların güzellik çağrılarına yanıt veren Clinique, devrim niteliğinde bir adım daha attı. Yeniliklerin öncüsü marka, yepyeni nemlendirici serisi “Clinique iD”yi güzellik tutkunlarının beğenisine sundu.

Cildini önemseyen ve ona hak ettiği değeri veren herkesin ortak noktası olan Clinique, yeni nemlendirici serisi Clinique iD’yi gururla sunuyor. %100 parfümsüz, paraben ve ftalat içermeyen formülüyle, cilt tipine ve cilt endişesine göre kişiselleştirilebilen yeni seri, güzellik dünyasına bambaşka bir soluk kazandıracak gibi görünüyor. Clinique iD nemlendiricileri hem cilt bakım rutinini yeniden yapılandırıyor hem de cilt tipleri ve endişeleri için mükemmel kişiselleştirilmiş nemlendiriciyi yaratmak için olanak sağlıyor. Cilt endişesine göre seçilen kartuş ve cilt tipine uygun nemlendiricisiyle herkesin kendi ürününü hazırladığı ID nemlendirici serisi, 15 farklı kombinasyonuyla 5 farklı endişe ve 3 farklı cilt tipi için nemlendirme seçeneği sunuyor. Daha pürüzsüz, sağlıklı ve canlı bir cilt hayali kuruyorsanız; gözenek problemlerine, kırışıklıklara, yorgun görünüme, kızarıklığa, ve leke endişelerine çözüm sunan Clinique iD’yi keşfe davetlisiniz.

1
Beyaz Kartuş
Beyaz Kartuş
İçeriğindeki Japon Angelica Özütü ve C vitamini cildini aydınlatmaya ve eşit bir cilt tonu sağlamaya yardımcı olur.

2
Mavi Kartuş
Mavi Kartuş
İçeriğindeki Alfa Hidroksi Asitler ile gözenek görünümünü azaltmaya ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

3
Yeşil Kartuş
Yeşil Kartuş
İçeriğindeki Probiyotikler sayesinde hassaslaşmış kızarık cildi rahatlatmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur.

4
Turuncu Kartuş
Turuncu Kartuş
İçeriğindeki Taurin ve Kafein ile cildine ihtiyacı olan enerjiyi verir ve gün boyu cildin ışıldamasını sağlar.

5
Mor Kartuş
Mor Kartuş
İçeriğindeki Whey Proteinler ile çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cildi dolgunlaştırmaya yardımcı olur.

ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X