Büyük Miras

Modanın miras bıraktığı, zamansız trendleri incelemeye ne dersiniz?

Büyük Miras
Yayın Tarihi: 4.01.2019 12:47:00

Eski moda kadınlarının güçlü stilleri, kuşkusuz günümüz modern kadınlarının vintage’a olan eğilimlerini artıyor. Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarına şöyle bir göz atarsanız hepsinin dönem dönem de olsa eskinin trendlerini yeniden uyarladığını görebilirsiniz. Katherine Hepburn’ün yüksek belli pantolonları, Audrey Hepburn’ün taytları, Prenses Diananın ekoseli takımları gibi mesela…Biz de ALL ekibi olarak sizler için 50’li, 60’lı ya da 70’li yıllarda popüler olan ancak günümüzde de hala sıklıkla kullanılan parçaları derledik. İşte geçmişten kalan miras stiller!
 

1
Düşük Omuzlu Top’lar
Düşük Omuzlu Top’lar

Geçen yaz trend moda parçan düşük omuzlu bir bluz müydü? Kesinlikle yalnız değilsin!

Hedy Lamarr | Kendall Jenner


2
Yüksek Bel Pantolonlar
Yüksek Bel Pantolonlar

Önemli moda ikonlarından biri olan Katherine Hepburn’ün, modern zamana kadar uzanan takıntısı yüksek bel pantolonları, hala severek giyiniyoruz.

Katherine Hepburn | Gigi Hadid


3
Sarı Tonları
Sarı Tonları

Modanın vazgeçemediği baharın temsilcisi sarı rengi, tasarımcıların ne kadar sevdiğini söylememize gerek yok. Zira sarı renk tasarımlar, hala kombinlerimizi süslüyor.

Veronica Lake | Blake Lively


4
Geniş Paça Pantolon ve Mules Ayakkabı
Geniş Paça Pantolon ve Mules Ayakkabı

Bize maskülen tavırlı, geniş paça pantolonları ve rahatlık timsali mules ayakkabıları miras bıraktığın için teşekkürler Lauren Becall!

Lauren Becall | Taylor Tomasi Hill | Hailey Baldwin


5
Transparan Elbiseler
Transparan Elbiseler

1940’larda popüler olmaya başlayan ve günümüze kadar gelen transparan elbiseler, hala gelinlikten abiyeye hatta günlük kıyafetlere kadar birçok tasarımda hayat buluyor.

Rita Hayworthy | Bella Hadid


ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X