Bahar Sezonu İçin 6 Stil Tüyosu

Stil ve alışveriş arkadaşınız ALL iş başında! İşte bahar stilinizi yaratırken işinize yarayabilecek 6 tüyo!

Bahar Sezonu İçin 6 Stil Tüyosu
Yayın Tarihi: 15.03.2019 15:07:00

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte gelen yenilenme hissi elbette gardıroplarımızı da etkiliyor. Her ne kadar henüz keten kumaşlara, açık renk sandaletlere ya da tiril tiril elbiselere geçiş yapamamış olsak da yüzümüzü güldürmeye yeten birçok yeniliğe sahibiz. Stil ve alışveriş arkadaşınız ALL olarak, yakın zamanda radarımıza takılan ve bahar aylarında popülaritesinin artacağına inandığımız parçaları derledik. Siz de yeni sezona yeni ve cool bir stil ile giriş yapmak istiyor ancak bu konuda biraz ilhama ihtiyaç duyuyorsanız hazırladığımız dosyaya göz atmanızı öneririz!

1
Double Denim
Double Denim

Sokaklarda görmeye başladığımız andan itibaren baharın geldiğini hissettiren double denim stili, elbette tercih lisetemizin en başına yerleşiyor. Havaların tam olarak ısınmadığını düşünürsek, 90’lar esintili bu stili kullanmanın gayet akıllıca olduğunu söyleyebiliriz.


2
Etek Takımları
Etek Takımları

Son zamanlarda moda dergilerini incelediyseniz ya da alışveriş merkezlerini ziyaret ettiyseniz e tek-ceket ikilisine mutlaka rastlamışsınızdır. Siz siz olun bahar gardırobunuzu oluştururken Blair Waldorf’un işaret ettiği bu takımları unutmayın.


3
Desen Çatışması
Desen Çatışması

Bahar gelince akla ilk gelen şeylerden biri de canlı mı canlı desenler oluyor. Peki bu sezon farklı desenleri buluşturmaya ne dersiniz?


4
Platform Topuk
Platform Topuk

Sandalatler ya da sneaker’lar hiç fark etmez. Siz gardırobunuza bahar sezonu için birkaç platform topuklu ayakkabı ekleyiverin. Zira yüksek topuklar her zaman tercih listelerinde üst sıralara oynuyor.


5
Nötr Renkler
Nötr Renkler

Kışın kullanamadığımız açık renkleri gün yüzüne çıkarma varkti geldi. O halde kasvetli renkleri gardırobunuzun en ücra köşelerine yollayın ve kendinizi beyazların, bejlerin hakimiyetine teslim edin.


6
Kareli Desenler
Kareli Desenler

Bahara en çok yakışan desenlerden biri de kuşkusuz kareli olanlar. Trençkot, etek ya da elbise fark etmeksizin her parçada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bizden demesi!


ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X