Aşk Dolu 6 Romantik Film

Sevgililer Günü ruhuna uygun içinizi ısıtacak filmleri sizler için sıraladık.

Aşk Dolu 6 Romantik Film
Yayın Tarihi: 7.02.2019 13:20:00

Kutlayıp kutlamamak tamamiyle sizin seçiminize kalmış. Ancak kabul edelim Sevgililer Günü diye bir gerçek var. O güne özel değişik bir programınız yoksa, yapılabilecek en basit ve keyifli aktivite, sıcacık evinizde romantik bir film izlemek. Bu noktada ne seyredeceğim sorunsalını yaşamamak için, hazırladığımız liste eminiz tam size göre!

1
Aşka Yolculuk (Leap Year)
Aşka Yolculuk (Leap Year)
Şubat’ın 29’unda evlenme teklif edebildiği bir İrlanda geleneğinden esinlenip erkek arkadaşı Jeremy’nin arkasından Dublin’e giden Anna’nın yolculuk sırasında Declan ile tanışması ve başlarına gelen maceralar konu alınıyor.

2
Love Rosie
Love Rosie
Aralarındaki bağı hiçbir şekilde koparmayan ancak ayrı hayatlar yaşamak zorunda kalan Rosie ve Alex’i Lily Collins ve Sam Claflin canlandırıyor.

3
Senden Önce Ben (Me Before You)
Senden Önce Ben (Me Before You)
Her şey tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan Will Traynor’ın, bakıcı olarak küçük bir kasabada yetişmiş Lou Clark’ı işe almasıyla başlar. Bu genç adam ve kadının bir araya gelişinin hayatlarını yeni bir yola sürüklemesini anlatan filmde Sam Claflin ve Emilia Clarke yer alıyor.

4
Uzaktaki Anılar (A Walk to Remember)
Uzaktaki Anılar (A Walk to Remember)
Okulun popüler çocuğu Landon Carter’ın okulda aldığı bir ceza sonucu sessiz ve çekingen Jamie’yle vakit geçirmesi ve ona aşık olmasının ardından gelişen olayları konu alıyor.

5
One Day
One Day
Romantik film denildiğinde izlenmesi gerekenlerin başında geliyor One Day. Anne Hathaway ve Jim Sturgess’in başrolünde yer aldığı film, Emma ve Dexter’ın arkadaşlık ve aşk ilişkisi üzerine kurulu.

6
The Longest Ride
The Longest Ride
Farklı zaman dilimlerinde aşk yaşayan çiftler Ira ve Ruth, Luke ve Sophia, farkında olmadan birbirlerinin hayatlarına dokunurlar. Filmin senaryosu ise romantik kitaplarının üstadı Nicholas Sparks’ın eserinden uyarlama.

ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X