2019’un 5 Gözde Stilli

İlkbaharda karşımıza çıkacak en popüler 5 görünüm hangisi?

2019’un 5 Gözde Stilli
Yayın Tarihi: 5.04.2019 10:22:00

İlkbahar aylarını şık, modern ve konforlu kombinler eşliğinde geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Stil ve alışveriş arkadaşınız ALL olarak ufak bir araştırma içerisine girdik ve sizler için karşımıza çıkan en popüler görünümleri derledik. Instagram keşfetlerinizi son zamanlarda ziyaret ettiyseniz, baharlık kombinlere dair fikir sahibi olmuşsunuzdur ancak söyleyeceklerimize kulak vermenizde fayda var.

2018 yılını gerçek anlamda trendler cümbüşüyle geçirdik. Özellikle hayvan baskıları hem yüksek moda sahnesini hem de sokak modasını etkisi altına almayı başardı. 2019’da daha minimal bir tavra bürünüyoruz ve hayvan baskılarının yerini “bej” renk kombinlerle dolduruyoruz. İlkbaharın gelişiyle birlikte popülaritesini artıran pastel tonların lideri bu sezon bej desek hiç abartmış olmayız. Pileli etekler, maksi boy elbiseler, tıknaz sandaletler ve daha fazlası ilkbahar-yaz sezonunu ele geçirmek için çoktan kuşandı. O halde gelin hangi 5 stilin sezon yarışında galibiyete koştuğunu hep birlikte inceleyelim.
 

1
Baştan Aşağı Bej
Baştan Aşağı Bej

2
Maksi Boy Elbise + Tıknaz Sandalet
Maksi Boy Elbise + Tıknaz Sandalet

3
Pileli Etek + Gömlek
Pileli Etek + Gömlek

4
Jean + Bluz
Jean + Bluz

5
Mini Elbise + Kovboy Çizmeleri
Mini Elbise + Kovboy Çizmeleri

ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X