2018’in En Unutulmaz 10 Anı

Koskoca bir yılı geride bırakırken popüler kültürün 10 unutulmaz anına gelin göz atalım.

2018’in En Unutulmaz 10 Anı
Yayın Tarihi: 31.12.2018 13:30:00

2018’in 365. gününü tamamlamışken eski yıla şöyle bir flashback yaşayalım dedik. Popüler kültürün gündemine oturan,  hepimizin güldüğü ve konuştuğu haberleri sizin için derledik.
 

1
Royal Wedding
Royal Wedding
Ünlü oyuncu Meghan Markle ve Prens Harry’nin 19 Mayıs’ta gerçekleşen düğünü tüm dünyanın gündemindeydi. O gün herkes televizyonların başına kitlenip bu efsane düğüne canlı bir şekilde tanık oldular. Düğünün en önemli konusu ise Meghan Markle’ın gelinliği oldu.

2
Beyonce’nin Coachella Performansı
Beyonce’nin Coachella Performansı
Her yıl Nisan ayında Palm Springs’te gerçekleşen müzik festivali Coachella’nın en çok konuşulanı ünlü şarkıcı Beyonce’nin performansıydı. İki hafta sonuda sahnede yer alan sanatçı adeta süperstar nasıl olunur dersi verdi.
 

3
In My Feelings Challange
In My Feelings Challange
Drake’in çıkardığı 2018’in hit şarkılarından In My Feelings, internet challange’ına döndü. Ünlülerin katıldığı “Kiki, do you love me?” sözleri Instagram’da adeta marş haline geldi.
 

4
Nick Jonas&Priyanka Chopra’nın Bitmeyen Düğünü
Nick Jonas&Priyanka Chopra’nın Bitmeyen Düğünü
Quantico’nun yıldızı Priyanka Chopra’nın Nick Jonas’la olan birlikteliği magazin dünyasında adeta şok etkisi yarattı. Geçtiğimiz haftalarda Hindistan’da 3 gece süren bir düğün gerçekleştirdiler. Hint geleneklerine uyan çift birden fazla düğün yaptı.
 

5
Kardashian Bebekleri
Kardashian Bebekleri
Kardashian ailesine bu yıl 3 küçük üye daha katıldı. Kim Kardashian-Kanye West çiftinin bir Chicago isimli bir kızı, Khloe Kardashian-Tristan Thompson’ın True isimli bir kızı ve Kylie Jenner-Travis Scott çiftinin Stormi isiminde kızları oldu.
 

6
Melanie Trump’ın Olay Ceketi
Melanie Trump’ın Olay Ceketi
Donald Trump’ın eşi Melanie Trump giydikleriyle ön planda olan bir First Lady. Mülteci kampına giderken giydiği ceket ile adeta dünya gündemine düştü. Zara’nın arkasında “I really don’t care, do you?” yazan yeşil ceketiyle mülteci kampına giden Trump, çok büyük tepki topladı.
 

7
Cardi B x Nicki Minaj Kavgası
Cardi B x Nicki Minaj Kavgası
New York Moda Haftası’nda düzenlenen elit bir partide olanlar herkesi şaşkına çevirdi. Rap dünyasının iki yıldızı Nicki Minaj ve Cardi B ilk önce sözlü tartıştılar ardından alevlenen atışma kavgaya dönüştü. Kavga, Nicki Minaj’ın ayakkabısını Cardi B’ye fırlatmasıyla son buldu.
 

8
Mark Zuckerberg’in Savunması
Mark Zuckerberg’in Savunması
Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, Cambridge Analytica isimli şirkete Facebook kullanıcılarının bilgilerini sattığı yönünde iddialar yüzünden ABD Senatosu’nda ifade verdi. Zuckerberg’in mahkemedeki halleri internetin alay konusu oldu.
 

9
Stan Lee’nin Vedası
Stan Lee’nin Vedası
Spider Man, Hulk, Fantastic Four gibi Marvel’ın ünlü karakterlerinin yaratıcısı Stan Lee, 95 yaşında aramızdan ayrıldı. Çizgi romanların üstadı sayılan Lee için sosyal medyada çok fazla mesaj paylaşıldı.
 

10
Chiara Ferragni’nin Medyatik Düğünü
Chiara Ferragni’nin Medyatik Düğünü
Dünyanın en ünlü blogger’ı Chiara Ferragni’nin düğünü adeta sosyal medyanın ana gündem maddesiydi. Ferragni’nin ünlü İtalyan rap şarkıcısı Fedez ile Noto’da evlendiği düğünün medyada oluşturduğu değer 36 milyon Dolar değerinde olduğu açıklandı.
 

ŞUAN BUNLAR TIKLANIYOR
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X