Dockers’tan Farkındalık Yaratan Hareket

Dockers, Ludwick Marishane ile yaptığı işbirliği ile sudan tasarruf etme biçimimizi sorgulayarak dünyada fark yaratmayı amaçlıyor.

Dockers’tan Farkındalık Yaratan Hareket
Yayın Tarihi: 8.04.2019 13:00:00
Geçtiğimiz sezonlarda başlattığı Küresel #DockersChallengers serisini 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda geri getiriyor. Dockers, Challengers ile farkındalık yaratan, cesur, hedefleri olan kişilerle çalışıyor. Bu sezon 29 yaşında olan Güney Afrikalı Ludwick Marishane ile işbirliği yapıyor. Sudan tasarruf etme biçimimizi sorgulamak için DryBath girişimini kuran Marishane, farkındalık yaratıyor. Öğrencilik yıllarında yaşadığı problemden ilham alarak oluşturduğu, dünyanın ilk susuz vücut yıkama ürünü olarak kullanılabilecek yenilikçi DryBath® jeli yarattı. Dockers ekibi, #DockersChallengers serisinin devamı olarak Ludwick’le birlikte Güney Afrika'daki kasabası Motetema'yı ziyaret etti; tek amaçları tüm köyün DryBath kullanarak sadece 20 bidon suyla yıkanmasını sağlamaktı ve başarılı oldular. Dockers, Ludwick’le birlikte şimdi Smart Series kapsamında DuraFlex Lite inovasyonunu tanıtıyor. Bu hafif kumaş teknolojisi, hafif dokusu ve tam anlamıyla dayanıklı pamuk karışımı sayesinde yaygın kanının aksine daha uzun süre dayanıyor. DuraFlex Lite pantolonlar, daha sıcak aylar ve DryBath kurucusu gibi hayatı sürekli hareket halinde yaşayanlar için mükemmel seçim oluyor.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X