Dockers Challenger’ın Yeni Üyesi

Dockers, Babalar Günü şerefine kaynaklarından daha yüksek hedefleri olan vizyon sahibi insanlar olarak tanımladığı “Challenger” olarak adlandırdığı ailesine yeni bir isim ekledi.

Dockers Challenger’ın Yeni Üyesi
Yayın Tarihi: 11.06.2019 16:03:00

Dockers, her an aktif olan erkeklerin tercihi konumunda. Markanın son sezonlarda çıkardığı çok sevilen ve geliştirmeye devam ettirdiği Smart Series koleksiyonundaki Smart 360 Flex modeli merkezinde #DockersChallengers’ın yeni ismini açıkladı. Sydney merkezli girişimci ve profesyonel yüzücü Mehmet vefa ile işbirliğine giden marka, ilham veren bireylerin peşinden gitmeye devam ediyor. 

Mehmet Vefa’nın erken yaşta keşfettiği yüzme tutkusunu kat be kat ileri götürdü. Bu tutkusunu farklı yaşlardan ve kökenlerden gelen çocuklarla paylaşmayı gaye edinen Mehmet Vefa, Wufi Yüzme Okulu’nun temelini atarak yüzmenin sadece fiziksel bir aktivite değil, aynı zamanda arkadaşlık, takım çalışması ve sağlıklı yaşam tarzına giriş olmasının önemini vurguluyor. Kendisi de bir baba olan Mehmet Vefa, Dockers’ın Always On felsefesine mükemmel bir örnek teşkil ediyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X