Disney’in Kötü Karakteri Dönüyor

Disney’in en sevilen kötü karakterlerinden Maleficent ya da diğer adıyla Malefiz dönüyor.

Disney’in Kötü Karakteri Dönüyor
Yayın Tarihi: 14.05.2019 15:29:00

Disney dünyasının ikonik kötü karakterlerinden olan ancak ilk filmiyle karakterin neden köüt olduğunu, kötü olmasının haklı yanlarını keşfettiğimiz haliyle de hak verdiğimiz Maleficent (Malefiz) beklenenin üzerinden elde ettiği başarısıyla devam filmini garantilemişti. Böylesine ikonik bir karakteri de Hollywood’un ikonik yüzü Angelina Jolie’nin canlandırdığı Maleficent’in devam filmi 18 Ekim’de sinemalara girecek.

Maleficent: Mistress of Evil adındaki devam filminin yayınlanan fragmanla büyülü dünyaya tekrar giriş yapıyoruz. Açıklanan konusu biraz yüzeysel kalsa da Angelina Jolie (Malefiz) ve Elle Fanning (Prenses Aurora) gibi iki karakterin yer aldığı yapım şimdiden beklentileri yükseltmeye yetiyor. İlk filmlerin daima daha iyi çıktığı Hollywood’da film eleştirmenleri ve hayranlar bu kuralın yıkılacağı kanısında.
 

Konusuna gelecek olursak; Disney'in en bilindik kötü kahramanlarından olan Malefiz yeni dostlar ve düşmanlarla tanışıyor. Evrenin sihirli yaratıklarıyla birlikte var olanı korumaya çalışıyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X