Melisa Etkisiİki sezon boyunca Kara Sevda’da kötü bir karakteri canlandıran Melisa Aslı Pamuk, yoğun bir tempodan çıkıyor. Los Angeles’ta kardeşi ve arkadaşlarıyla tatil yapacak ve oyunculukla ilgili atölyelere katılacak. Bunlar birçok genç oyuncudan duyduğumuz şeyler. Melisa’nın etkisini katlayan, içindeki internet nerd’ü. Derin internette araştırdıklarını benim adını bile duymadığım terimlerle anlatıyordu. Arkadaşlarının şifrelerini nasıl tahmin ettiğinden, haberimiz olmadan aklımıza sokulan fikirlerden, bu ay yedinci sezonu başlayacak olan Game of Thrones teorilerinden daha karmaşık komplo teorilerinden bahsettik. Hayat insanın karşısına her zaman tahmin edemeyeceği konular çıkarıyor. Galiba yapabileceğimiz tek şey, ne olursa olsun bunun karşısında asla değişmeden durmak. Melisa’nın da göz göze geldiğinizde yüzünde beliren bir gülümsemesi var. Komşunun camını kıran evin haylaz çocuğu gibi yarım, ince bir tebessüm ve parlak gözler. Bu bakış sayesinde anladım ki, Melisa sizi şaşırtabilir ama çok zor şaşırır.
 
 
Oynadığın karakterlerin özelliklerini alıyor musun? Hepsinden bir şeyler kalıyor mu sende?
Oynadığım karakterin özelliklerini almıyorum ama proje süresinde aklımda canlı kalması için o karakterin his ve hallerini her bölüm çözümlüyorum. Oynadığım karakterlerden öğrendiğim şeyler mutlaka oluyor.  
 
Peki, sen oyunculuğuna kendinden ne katıyorsun? Mesela en son karakterin Kara Sevda’daki Asu’ya ne kattın? Onun gibi hissetmeyi nasıl öğrendin?
Karakteri doğru aktarmak için analiz etmek ve doğru kavramak gerekir. Asu Kozcuoğlu’nun kötülükler yaptığı zamanlar çok oldu ama herkes gibi onun da kendine göre gerekçeleri vardı. Zorlandığım ya da çıkmaza girdiğim yerlerde yönetmenimiz Hilal Saral ve reji ekibi o ruh halini doğru çözümlememde bana yardımcı oldular. 
 
Egzersiz rutinin nasıl?
Düzenli bir spor programım var, antrenmanlarımı aksatmamaya özen gösteriyorum. Fitness yapıyorum ve işin önemli yüzdesi olan 
beslenmeme de dikkat ediyorum. 
 

1 / 5
Sağ ve Sol ok tuşlarını da kullanabilirsiniz.İÇERİĞİ PAYLAŞ

 
 
 
 

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X