Cilt Bakımına Uzman Dokunuş

Kiehl's, Calendula ve Midnight koleksiyonlarıyla cilt bakımında maksimum etki sağlıyor.

Cilt Bakımına Uzman Dokunuş
Yayın Tarihi: 11.09.2018 16:06:00

İlerleyen yıllarda yaşlanmanın önüne geçmek ve cildimizi daha sağlıklı bir hale getirebilmek için gerekli bakımları düzenli yapmak şart. Böylesine hassas bir konuda, işin uzmanları tarafından geliştirilmiş ürünler kullanmak ise, beklenilen sonucun gerçekleşmesi adına oldukça önemli. Cilt bakımından söz ettiğimizde, başarısı kanıtlanmış markalardan Kiehl's, son dönemlerde özellikle iki serisi ile inanılmaz sonuçlar vadediyor.

Midnight Recovery


Gece boyunca cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi, onarımı ve sağlığı sunan Midnight Recovery Serum, akşam sefası yağı, jojoba tohumu yağı, lavanta yağı ve daha bir çok temel ve botanik yağ ile sayesinde, cildin onarıma en açık olduğu süre boyunca hücre yenilenmesini hızlandırarak, sadece bir gecede daha dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlarken, hasar görmüş cilt bariyerine gece boyunca nüfus edip, sabaha cilt bariyerinin güçlenmesini ve canlanmasını sağlıyor.

 

Calendula

Kuru, hassas ya da gergin bir cilt tipine sahip olabilirsiniz. Ancak bunlar, önüne geçilemeyecej problemler değil elbette. Kiehl's'ın Calendula Koleksiyonu, her türlü cilt tipi için uygun bir ürün barındırırken cildi rahatlatıp yatıştırmayı, aynı zamanda cilt üzerindeki kalıntıları arındırmaya yardımcı olmayı hedefliyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X