Çift Sayfa’yı Kaçırmayın

Çalışmalarını iPad Pro ve Apple Pencil ile hayata geçiren çizerlerin sergisi Çift Sayfa’yı ziyaret ettiniz mi?

Çift Sayfa’yı Kaçırmayın
Yayın Tarihi: 15.04.2019 10:59:00

İstanbul merkezli müzik, sinema, sanat dergisi Bant Mag desteği ile açılan Çift Sayfa sergisinde yer alan tüm eserler, Apple’ın tablet dünyasını domine ettiği cihazı, çizerlerin yol arkadaşı iPad Pro ve Apple Pencil ile hazırlanmış olması bu sergiyi ilginç kılıyor. Ülkemizin yetiştirdiği ünlü illüstratörlerin eserlerini inceleme şansına eriştiğimiz Çift Sayfa sergisi, 2 Mayıs’a kadar Kadıköy Bina’da ziyaretçilerini bekliyor olacak. 

Kaan Bağcı, Ethem Onur Bilgiç, Furkan Nuka Birgün, Yıldıray Çınar, Selçuk Erdem, Sedat Girgin, Sadi Güran, Gökçe İrten, Eda Noyan ve Burak Şentürk’ün birbirleriyle iletişim halinde olan, kendi içlerinde bağ kurduğu ikişer işinin yer aldığı Çift Sayfa sergisi, tamamen dijital ortamda çizildi.

Dijitalleşen dünyada, dijitalleşmenin getirdiği korkuları bir yana bırakan bu ve benzeri işlerin artmasını diliyoruz.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X