Chanel’in Bodrum Ziyareti

Chanel, sezonluk butiklerinden yenisini Bodrum’da, Mandarin Oriental Hotel’de açıyor.

Chanel’in Bodrum Ziyareti
Yayın Tarihi: 14.05.2019 15:49:00

Chanel dijital dünyayı çok çabuk kabul eden, benimseyen bu sebeple hızla büyüyen bir marka. Hal böyle olunca var olan mağazalarına ek olarak bir çok sevenine ulaşmak adına sezonluk butik kavramını da sürdürüyor. 

Geçtiğimiz aylarda Capri, Monako ve St. Tropez’de sezonluk butik açan Chanel, şimdi ise ülkemizin en huzurlu tatil merkezlerinden Bodrum’a geliyor. Mandarin Oriental Hotel’de açılan sezonluk butik, yemyeşil bahçelerle çevrili ve kusursuz bir deniz manzarasına sahip. Mimari tasarımı ise Chanel havasını koruyor. Dikdörtgen yapısıyla butik derin cam çerçeveler, geniş cam dış görünüm markanın grafik ve modern kodlarını bağlı kalacak şekilde inşa edildi.

İçerisinde Paris-New York Métiers d’Art'tan bir seçki, Coco Beach de Chanel ve 2019 İlkbahar-Yaz koleskiyonları olacak. 16 Mayıs’da kapılarını açacak butik Eylül sonuna kadar hizmet verecek.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X