Cebimizdeki Alışveriş Uygulaması

Instagram basit bir fotoğraf paylaşım platformundan çok öte...

Cebimizdeki Alışveriş Uygulaması
Yayın Tarihi: 19.11.2018 12:03:00

Instagram’ın geçtiğimiz yıl yaptığı açıklama ile, platformdaki minik butiklerin kazanım gücünün farkına vardığını anladık. Sadece minik butikler ile sınırlı kalmayan bir yenilik servis edilmişti. Artık ünlü marka ve moda evleri, Instagram üzerinden yayınladıkları fotoğrafları, kişi etiketler gibi fiyatlarını görüp satın aldıkları bir platform olma yolunda ilerlemişti. Bu özellik o kadar çok sevildi ki, Instagram bu özelliği bir tık öteye götürmeye karar verdi.

Geçtiğimiz Perşembe açıklanan yenilik ile artık alışveriş ikonunu gördüğünüz gönderiyi kaydederseniz, daha önce kaydettiğiniz içerikler arasında yeni “alışveriş” klasörü açıldığını görürsünüz. Tüm kaydettiğiniz alışveriş öğelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca artık sadece fotoğraflar değil, akışınızda gördüğünüz videolar da satın alınabilir olarak kategorize ediliyor. Alışveriş ikonunu dokunduğunuz zaman, videodaki satın alınabilir ürünlerin listesini göreceksiniz.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X