Çağdaş Fotoğraf Buluşması

Çağdaş fotoğrafçılık alanında yerel ve uluslararası isimlerin katılımıyla gerçekleşen 212 Photography Festival bu yıl ikincisiyle bomontiada’da gerçekleşecek.

Çağdaş Fotoğraf Buluşması
Yayın Tarihi: 19.03.2019 11:42:00
Sanatın ortak dillerinden olan fotoğraf, ikinci kez İstanbul’u sanata doyurmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz Şubat ayında çağdaş sanat fotoğrafçılarını bir araya getiren 212 Photography Festival, 3-12 Mayıs 2019 tarihlerinde ikinci kez Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleşiyor. Festival’de Charles Fréger,  Cooper & Gorfer Sebastien Gobert,  Ilona Szwarc gibi fotoğraf sanatçıların seçkilerinden oluşan sergiler yer alıyor. Festival takviminde ayrıca çeşitli atölyeler, sanatçı oturumları, paneller, portfolyo değerlendirmeleri ile bir de film seçkisi bulunuyor. Bağımsız bir girişim olan Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması’yla genç yetenekleri de keşfediyor. Hem yerel hem uluslararası alanda fotoğrafçılık dili üzerinden çeşitliliğin kutlandığı festivali ajandanıza not almayı unutmayın.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X