Burberry ve Vivienne Westwood İşbirliğinde Gelişme

Vivienne Westwood gibi bir moda dehasının Burberry ile gerçekleştirdiği ilk işbirliği haberinin sonuçlarını sabırsızlıkla beklerken, dün marka cephesinden ilginç bir paylaşım geldi.

Burberry ve Vivienne Westwood İşbirliğinde Gelişme
Yayın Tarihi: 8.11.2018 16:20:00

Temmuz ayında Londra Moda Haftası’nda gerçekleşen Burberry defilesi sonrası kreatif direktör Riccardo Tisci asi ve punk ruhunun en önemli temsilcisi Vivienne Westwood ile işbirliği yaptığı açıkladı. “Vivienne Westwood, ilk kez kendimi tasarımcı olarak hayal etmemi sağlayan kişiydi. Burberry ailesine katıldığım zaman, bunun büyük Vivienne Westwood’la bir şeyler yapmak için büyük fırsat olduğunu biliyordum. O, hepimize ilham veren asi, İngiliz tarzını sunan eşsiz bir serseri. Birlikte yaratacağımız şeylerle inanılmaz derecede gurur duyuyorum.” sözlerini sarf eden Riccardo Tisci, projeyi ne kadar ciddiye aldığını anlatıyor.

Burberry, dün akşam gerçekleştirdiği Instagram hikaye paylaşımı ile kısa bir video ile heyecanımızı perçinledi. 6 Aralık’ta lanse edilecek Vivienne Westwood-vari Burberry’nin nasıl olacağını çok merak ediyoruz.
 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X