Bülent Yar’ın kaleminden; “Kader Gayrete Aşıktır”

Reklam ve pazarlama dünyasında önemli başarılar elde eden Bülent Yar, “Kader Gayrete Aşıktır” kitabı ile iş dünyasında edindiği deneyimlerini paylaşıyor.

Bülent Yar’ın kaleminden; “Kader Gayrete Aşıktır”
Yayın Tarihi: 24.06.2019 11:00:00

Reklam ve pazarlama dünyasının yakından tanıdığı isim Bülent Yar, dönüşen iş yaşamında özellikle yeni başlayanlar için güçlü bir klavuz niteliği taşıyan “Kader Gayrete Aşıktır” isimli bir kitap yazdı. Sektördeki 25 yıllık deneyimini, günümüz dinamiklerini de göz önünde bulundurarak iş hayatına yeni atılacak olanlar ve değişime ayak uydurmak isteyenler için kaleme alan Yar, kitabında yeni dünya düzeninden VUCA kavramına ve X,Y,Z gibi kuşaklara kadar birçok konuyu ele alıyor. Bülent Yar, kişinin sahip olması gereken öz güvene yalnızca kendi farkındalığıyla ulaşabileceğinin altını çizerek, iş yaşamının atlanması gereken eşiklerini “Karşınızdaki en önemli bariyer, insanların sizinle ilgili düşüncelerini test etme korkunuzdur. Doğru yolda mıyım, nasıl algılanıyorum soruları büyük engellerdir. Oysa yol sizin yolunuzdur, yürümeniz gereken yol…” sözleriyle ifade ediyor.

Kitabın “Gayrete Aşık Olanlar” isimli bölümünde ise Henry Ford, Walt Disney, Oprah Winfrey, Eminem, Sylvester Stallone, Albert Einstein, J.K. Rowling, Colonel Sanders/KFC gibi isimlerin başarı hikayeleri okuyucu ile paylaşılıyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X